Kraśnicki katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Stypendia sportowe Burmistrza Miasta Kraśnik za 2018 rok

15.04.2019 Print
Stypendia sportowe Burmistrza Miasta Kraśnik za 2018 rok

Burmistrz Wojciech Wilk wręczył 12 kwietnia stypendia i nagrody dla najlepszych sportowców i ich trenerów. Wyróżnienia otrzymali sportowcy i szkoleniowcy, którzy mogą poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami w 2018 roku.

 

Uroczyste wręczenie odbyło się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6. Artystycznym akcentem wydarzenia był występ Julii Chmielarskiej, uczestniczki programu „The Voice of Kids”.

 

Burmistrz wręczył stypendia, dyplomy oraz listy gratulacyjne dla rodziców zawodników wspólnie z radnymi z Komisji Kultury, Sportu i Dialogu Społecznego Rady Miasta Kraśnik  - Zbigniewem Bartysiakiem i Krzysztofem Ślusarzem.

 

Te stypendia to dowód uznania dla zdolnej i gotowej do ciężkiej pracy młodzieży, dla klubowych działaczy i trenerów, a także rodziców utalentowanych młodych kraśniczan – mówił Wojciech Wilk. - Bardzo się cieszę, że nasz lokalny sport często oznacza wielkie sukcesy na polskich i międzynarodowych arenach, a co za tym idzie promuje nasze miasto. 

 

Nagrodzeni sportowcy i trenerzy:

 

Uczniowski Klub Pływacki Fala Kraśnik: Maciej Krawiec, Błażej Paszkowski, Paweł Bucoń, Zofia Szewczyk, Wojciech Siekaczyński, Oskar Miazga, Patryk Kasperski, Rafał Wójcik, Artur Siekaczyński, Filip Bożek, Milena Sosnówka, Oliwia Sosnówka, Łukasz Borsuk, Piotr Borsuk, Aleksandra Kaproń, Milena Machulak, Maja Machulak, Mateusz Masiak, Anna Wilk, Gabriela Surowiec, Amelia Wysocka, Mariusz Kwietniewski (trener), Grzegorz Mazurek (trener)

 

Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy: Julia Pietras

 

Uczniowski Klub Sportowy Biało – Czarni: Jakub Biskup, Szymon Wnuk

 

Klub Sportowy „Za Bramą”: Oskar Mikołajczak, Marcin Machul (trener)

 

Kraśnicka Akademia Taekwon-do: Jakub Kalinowski, Oliwier Wojtaszek, Oliwia Ostrowska, Marcin Olszówka (trener)

 

LUKS „Suples”: Eryk Michalak, Renata Nieściur, Jakub Michalak, Jakub Dwornikiewicz, Jakub Szymula, Bartłomiej Flis, Agata Ćwikła, Daniela Tkahuk, Klaudia Polak, Rafał Śmiech, Julia Łochowska, Klaudia Czyzio, Maksym Koshelevych, Wojciech Kurzyna

 

MKS przy PG1: Martyna Ostrowska, Aleksandra Kosz, Monika Dudek, Aleksandra Sokołowska, Izabela Zapalska, Katarzyna Gugała, Zuzanna Markiewicz, Sandra Kulesza, Weronika Ciepła, Łucja Ładziak, Kacper Ołownia, Karol Kawa, Dawid Cieślik, Adam Skica, Krzysztof Kufel, Marcin Wójtowicz, Wiktoria Ciepła, Mieczysław Biernacki (trener), Michał Wojcieszkiewicz (trener), Andrzej Zdenicki (trener)

 

Szkolny Klub Biegowy: Dominika Wiśniewska – Ulfik, Kamil Jastrzębski, Michał Biały, Kamil Młynarz, Zbigniew Biały (trener), Piotr Biały (trener).



 

Admin
Kraśnicki katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji
Kraśnicki katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji