Wiadomości

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 19 marca 2018    |    Imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek

Zapraszamy do kibicowania, udziału w Familiadzie Biegowej oraz licytacji charytatywnej podczas II Kraśnik Półmaratonu im. 24 Pułku Ułanów.

23 kwietnia 2017 r. odbędzie się druga edycja Kraśnik Półmaratonu im. 24 Pułku Ułanów. W tym roku oprócz biegu głównego na dystansie 21,0975 m organizatorzy przygotowali także szereg imprez towarzyszących. Po raz pierwszy zostanie zorganizowany „Zielony Bieg” – przełajowy bieg, którego malownicza trasa w znaczącej większości wyznaczona została w lesie, a jej długość to 5 km.

Imprezą, która na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych w mieście jest Familiada Biegowa. To impreza sportowa z wieloma dystansami dla całych rodzin, dzieci i młodzieży. Bieganie jest sportem towarzyskim w pełnym tego słowa znaczeniu; sportem, którego uczymy się i który uprawiamy wspólnie z innymi osobami. Rodzice i dzieci mogą oddać się bieganiu, aby odkrywać przyrodę z zupełnie innej strony i wspólnie spędzać czas na zabawie. Ta forma zawodów przyciąga na start największą ilość zawodników.

Kraśnicki półmaraton tak jak w roku poprzednim kładzie nacisk na charytatywny aspekt sportu. Podczas półmaratonu zostanie przekazany sprzęt rehabilitacyjny dla osób z niepełnosprawnościami zakupiony przez wsparciu fundacji Rainbow of Magnolia Fountains of Life. Serdecznie zapraszamy też do wzięcia udziału w licytacji gadżetów podczas II Kraśnik Półmaratonu im. 24 Pułku Ułanów. Licytacja fantów sportowych prowadzona będzie na rzecz poszkodowanego w wypadku komunikacyjnym Jarosława Chrzanowskiego-byłego zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego „Biało-Czarni”. Podczas licytacji będzie można nabyć m.in.: odzież i gadżety z podpisami znanych sportowców. Licytacja przygotowana jest przez Mariusza Kwietniewskiego-nauczyciela z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Kraśniku.

Sponsorami wydarzenia są: Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S. A., Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Kraśnik oraz fundacja Rainbow of Magnolia Fountains of Life.

baner

 

trasa ze strefami kibica TK2017

 

plakat

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI