Wiadomości

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 18 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Klaudyna, Roman

Jak co roku burmistrz nagrodził najzdolniejszych uczniów stypendiami. 16 października wręczono 69 stypendiów za wyniki w nauce, 17 stypendiów za wybitne osiągnięcia oraz 12 nagród za osiągnięcia w dziedzinie artystycznej. Listy gratulacyjne otrzymali także rodzice nagradzanych uczniów.

Stypendia za wyniki w nauce w roku szkolnym 2017/2018

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 :

  1. Młynarczyk Aleksandra
  2. Szwedo Wojciech

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2:

  1. Rajzyngier Bartosz
  2. Sokal Zuzanna
  3. Starobrat Bartosz
  4. Surowiec Gabriela Milena
  5. Wieczorek Jan

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, klasy dotychczasowego gimnazjum:

  1. Herbet Maksymilian
  2. Placha Bartosz
  3. Śluzarz Zuzanna

Szkoła Podstawowa nr 3:

  1. Siedlarz Bartłomiej
  2. Szczerepa Hanna Emilia
  3. Winnicka Zofia

Publiczna Szkoła Podstawowa nr5:

  1. Chmielewski Jakub Sebastian
  2. Dzięgielewski Dawid
  3. Gazda Kinga
  4. Grabczak Lena
  5. Klimek Ida Dominika
  6. Lachowska Zuzanna
  7. Łukasik Amelia
  8. Prószyńska Anna
  9. Oszust Wiktoria
  10. Rafalik Roksana
  11. Socha Amelia
  12. Sosnówka Milena
  13. Sosnówka Oliwia
  14. Trukan Zuzanna
  15. Wielgus Emilia Zuzanna
  16. Wnuk Kinga

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6:

  1. Albin Jagoda
  2. Bącal Kacper
  3. Bucior Adrianna
  4. Cieślik Gabriel
  5. Dziurda Natalia
  6. Janik Nina Karolina
  7. Kilian Milena Karolina
  8. Michalczewska Maja
  9. Morska Gabriela
  10. Nowak Gabriela Ewa
  11. Patrzylas Jan
  12. Potępa Bianka Agnieszka
  13. Samolej Marcel
  14. Skibniewska Julia
  15. Staniec Kornelia
  16. Staroch Aleksandra
  17. Świąder Julia
  18. Toporowska Magdalena Zofia
  19. Wagner Adrian
  20. Wątorowska Anna
  21. Wesołowska Irena
  22. Wiślińska Oliwia

Publiczne Gimnazjum nr 1:

  1. Ciepła Weronika
  2. Ciepła Wiktoria
  3. Cieślik Dawid
  4. Kowalska Maria
  5. Kudła Wiktoria
  6. Kuś Jakub Andrzej
  7. Małyszek Filip Michał
  8. Matysek Aleksandra
  9. Opoka Wiktor

Społeczna Szkoła Podstawowa:

  1. Bigosińska Otylia
  2. Gerlach Aleksandra Małgorzata
  3. Hofman Pola Anna
  4. Niezgoda Natalia
  5. Plapis Antonina Anna
  6. Szumny Sabastian

Społeczne Gimnazjum:

  1. Jankowska Zofia
  2. Matyjaszczyk Victoria Natalie
  3. Skorupa Martyna

Stypendia za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 :

  1. Gąbka Kacper
  2. Wojcieszyn Jakub

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2:

  1. Misztal Natalia
  2. Woźniak Maciej

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2, klasy dotychczasowego gimnazjum:

  1. Skrobucha Michał
  2. Szajewski Piotr

Szkoła Podstawowa nr3:

  1. Mazurek Jakub Piotr

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5:

  1. Janowski Dawid Paweł
  2. Kuśmierczyk Natalia
  3. Mulier Bartosz

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6:

  1. Buwaj Mikołaj

Publiczne Gimnajum nr 1:

  1. Czapliński Jakub Paweł

Społeczne Gimnazjum:

  1. Dębicka Patrycja
  2. Gazda Martyna
  3. Machulak Maja Milena
  4. Rak Paweł
  5. Rubaj michalina
  6. Skrzypek Szymon Marek
  7. Strawa Maja

Nagroda za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej:

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5:

  1. Lewandowska Nikola
  2. Mulier Bartosz
  3. Prószyńska Anna
  4. Szwarnowska Barbara

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6:

  1. Przerwa Blanka

Publiczne Gimnazjum nr 1:

  1. Gajewska Zuzanna
  2. Kuś Jakub Andrzej
  3. Kuś Oliwia
  4. Michalczyk Wiktoria
  5. Nitkiewicz Olga

Społeczna Szkoła Podstawowa:

  1. Smaga Antoni Władysław

Społeczne Gimnazjum:

  1. Strawa Maja

styp naukowe1

0
0
0
s2smodern