Wiadomości

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 26 maja 2018    |    Imieniny obchodzą: Filip, Paulina, Marianna

Przed nami weekend wypełniony wydarzeniami kulturalnymi i rozrywkowymi. Tegoroczne Dni Kraśnika to koncerty, imprezy sportowe, pokazy, wystawy i atrakcje dla dzieci.

Najważniejszym wydarzeniem soboty, 6 sierpnia będzie wieczorny koncert Blue Cafe. Wcześniej odbędą się imprezy sportowe : mecz oldboyów Stali Kraśnik przeciw Stali Poniatowa oraz inaugurujący rozgrywki IV ligi mecz Stali Kraśnik z Kryształem Werbkowice.

Zapraszamy też do obejrzenia wystawy psów a dzieci do wzięcia udziału w bitwie wodnej.

Obchodom Dni Kraśnika towarzyszą także sobotnie Zawody Wędkarskie o Puchar Burmistrza, odbywające się na zalewie. Zachęcamy też do spędzania czasu nad zalewem – sprzęt pływający podczas Dni Kraśnika można będzie wypożyczyć za darmo.

Niedziela upłynie pod znakiem Polsko-Węgierskiego Spotkania Kultur na rynku. Artyści i twórcy ludowi z miasta partnerskiego Hajduboszormeny zaprezentują ludowe tańce, kuchnię oraz sztukę. Pojawią się też regionalne produkty z Kraśnika i okolic oraz nasza sztuka ludowa. Obchodom tego dnia towarzyszy Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego dla Amatorów oraz rozstrzygnięcie konkursu na Wzorcowy Rodzinny Ogród Działkowy, połączone w wystawą przygotowaną przez Ogródki Działkowe.

Wieczorem zapraszamy na Wieczór Kabaretowy, na którym wystąpią Marcin Daniec i Kabaret Smile. Bilety, w cenie 5zł można będzie nabyć podczas obchodów Dni Kraśnika, a wcześniej w sekretariacie CKiP. Każdy bilet bierze udział w losowaniu nagród, które odbędzie się na zakończenie wieczoru.

 

 

Dni krasnik plakat1

 

kabareton plakat

 

 

wystawa psow

 

0
0
0
s2smodern