Edukacja

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 16 października 2018    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Ambroży, Gaweł

3 złote, 1 srebrny i 4 brązowe medale zdobyły żaczki Szkolnego Klubu Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik podczas rozegranych w Kocudzy Mistrzostw Województwa.

Najlepszą zawodniczką mistrzostw okazała się Aleksandra Gołębiowska, która stanęła na najwyższym stopniu podium w grze indywidualnej oraz w turnieju gier mieszanych.

W grach podwójnych kraśniczanki wywalczyły srebrne medale (Aleksandra Gołębiowska, Maja Łakoma) oraz medal brązowy - Maja Mazur grająca w parze z zawodniczką z Ryk. Maja Mazur zajęła także trzecie miejsce w singlu, co było o tyle istotne, że dało jej kwalifikację do Indywidualnych Mistrzostw Polski. Maja Łakoma wspólnie z tenisistą stołowym z Lubartowa znalazła się na najniższym stopniu podium.

Tego dnia rozegrano również Drużynowe Mistrzostwa Województwa, w których bezkonkurencyjnym okazał się zespół z Kraśnika (Aleksandra Gołębiowska, Maja Łakoma), pokonując w finale drużynę "Lewartu" Lubartów 3:1.