Edukacja

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 17 stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Marian, Jan, Antoni

W czwartek 10 maja odbył się XIX Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej – Motylek 2018. Przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed komisją i kraśnicką publicznością.

Komisja konkursowa w składzie Andrzej Pawka, Izabela Puła i Edyta Bodys przesłuchała ponad 60 występów grup i solistów. Każde dziecko po zaprezentowaniu swoich umiejętności wokalnych dostało dyplom i słodki poczęstunek. PSP nr 2 reprezentował zespół ,,Świetlikowa Gromada” i Duet ,,Patrycja i Paulina” oraz soliści: Antonina Wieczorek  i Michał Subik.

Do przeglądu w/w uczniów przygotowała  Anna Bartnik. Wśród zespołów w kategorii klas 1-3:  I  miejsce zdobyła Świetlikowa Gromada, wśród solistów II miejsce Antonina Wieczorek. W kategorii gimnazja I miejsce Duet Patrycja  i Paulina  z piosenką ,,Wcale nie, ależ tak” z musicalu „Annie Get Your Gun”.  Michał Subik zaprezentował w niezwykłej aranżacji piosenkę ,,Co mi Panie dasz”.  Organizatorzy podkreślali, że liczy się możliwość zdobycia doświadczenia scenicznego, a przede wszystkim – dobra zabawa.

Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 3 czerwca podczas uroczystości Dnia Dziecka.

Gratulujemy, dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

konkurs

0
0
0
s2smodern