Edukacja

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 18 stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Maj to tradycyjnie czas, gdy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2  w sposób szczególny i wyjątkowy składają podziękowania i życzenia swoim rodzicom.

Okazją do tego jest coroczny koncert, a najlepszym sposobem – piosenka, taniec lub wiersz. 28 maja w dużej sali gimnastycznej swoje talenty prezentowali uczniowie klas 1-3 oraz ich starsi koledzy z klas 4-7 i gimnazjalnych.

Wszystkie występy dostarczyły niezapomnianych wzruszeń i powodów do dumy rodzicom, którzy tego popołudnia zasiedli na widowni.

Brawom nie było końca. Także burmistrz Marzena Pomykalska, która zaszczyciła koncert swoją obecnością, była pod dużym wrażeniem umiejętności i talentu młodych artystów.

Także dyrektor Artur Domański pogratulował wykonawcom i ich rodzicom.

Piękna wiosenna dekoracja była dziełem Krzysztofi Stec. Koncert przygotowały  Joanna Żurek, Iwona Marcinkowska – Sobótek, Mariola Szutta, Anna Bartnik, Maryla Bartnik, Barbara Bronisz, Elżbieta Krzyżówka, Violetta Mileszczyk, Martyna Kędzierska, Anna Serafin, Marzena Piłat, a poprowadzili go uczniowie klasy 5a Magda Buczaj i Klaudiusz Drumlak.

Po wrażeniach artystycznych przyszedł czas na doznania smakowe. Pani Elżbieta Krzyżówka ze szkolnego TPD i Samorząd Uczniowski PSP2 zaprosili artystów i gości do kawiarenki, w której można było kupić pyszne ciasta – dar rodziców.

Cały dochód ze sprzedaży wypieków przekazaliśmy na dalsze leczenie Michała.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia kulturalnego. Dziękujemy także wszystkim gościom i już dziś zapraszamy na następny koncert w przyszłym roku.

wk2

wk1

wk5

0
0
0
s2smodern