Edukacja

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 15 listopada 2018    |    Imieniny obchodzą: Amelia, Albert, Leopold

Młodzi zawodnicy mogą być zadowoleni z ostatnich Finałów Wojewódzkich Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej.Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wrócili z nich z medalami.

Drużyna dziewczęca przywiozła brązowy medal. W finale o 3 miejsce dziewczęta pokonały zespół z Czernic w tie-breaku 2:1. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn: Biała Podlaska , Zamość, Świdnik, Lublin, Czernic, Kraśnik. Zespół z Kraśnika wystąpił w składzie: Wiktoria Ciepła, Weronika Ciepła, Martyna Ostrowska. Zawody odbyły się 12 czerwca w Międzyrzecu Podlaskim. Opiekunem drużyny jest Mieczysław Biernacki.

Następnego dnia drużyna chłopców zdobyła srebrny medal. W finale o pierwsze miejsce chłopcy przegrali z Opolem Lubelskim 0:2 (15:12, 15;10), pokonując  w eliminacjach Telatyn 2:0 i Lublin 2:1. W zawodach uczestniczyło sześć drużyn: Biała Podlaska, Lublin, Telatyn, Opole Lubelskie, Kraśnik. Zespół z Kraśnika wystąpił w składzie: Kacper Ołownia, Adam Skica, Dawid Ryziński. Trenerem drużyny jest Mieczysław Biernacki.