Edukacja

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 23 lipca 2018    |    Imieniny obchodzą: Bogna, Brygida, Apolinary

20 czerwca na obiektach sportowych PSP nr 5 w Kraśniku odbyła się XVII edycja turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik chłopców klas III i młodszych.
W turnieju wystąpiły cztery szkoły podstawowe: SP 1, SP 2, SP 5, SP 6. Rozgrywki toczyły się systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich spotkań trzy szkoły zdobyły po 6 punktów, ale najlepszy bilans bramkowy miała SP 6 i to ona zwyciężyła w tegorocznym turnieju.
SP 6 – Oliwier Zbytniewski
Mistrzem żonglerki został Ernest Iżycki z SP 1, natomiast królem rzutów karnych Filip Owczarz z SP 2
Po zakończeniu turnieju Pan Burmistrz Mirosław Włodarczyk wręczył szkołom puchary, wyróżniającym zawodnikom statuetki a wszystkim uczestnikom turnieju medale, słodkie upominki oraz napoje a także wejściówki na odkrytą pływalnię ufundowane przez dyrektora MOSiR w Kraśniku.
Organizator - klub MUKS Kraśnik - składa podziękowania Pani dyrektor PSP 5 w Kraśniku za udostępnienie obiektów sportowych, dyrektorowi MOSiR Panu Mariuszowi Kwietniewskiemu za upominki dla uczestników oraz Urzędowi Miasta Kraśnik i MOPS w Kraśniku za wsparcie finansowe.