Edukacja

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 18 stycznia 2019    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

W niedzielę w Biłgoraju rozegrano Wojewódzkie Turnieje Kwalifikacyjne młodzików i juniorów. Dobrze w tych zawodach spisali się zawodnicy SKTS "Dwójka" Kraśnik.

W rywalizacji młodziczek ogromną niespodziankę sprawiła Maja Łakoma, która po rozegraniu 8 pojedynków znalazła się w finale zawodów. W meczu o 1 miejsce kraśniczance zabrakło sił, by myśleć o zwycięstwie nad starszą o dwa lata Olą Zgierską z Lewartu Lubartów. Maja będzie reprezentować nasze województwo podczas zawodów centralnych, które rozegrane zostaną w Krośnie w dniach 21-23 września.

W tej kategorii startowały również: Dominika Skibińska i Daria Kowalska, które po bardzo dobrej grze rywalizację zakończyły w przedziale 17-24. Wśród chłopców ten sam wynik osiągnął Dawid Szabała, a Dawid Majerowski uplasował się na 25 pozycji.

W zmaganiach juniorek SKTS był reprezentowany przez Wiktorię Daśko i Ewę Szubartowską. Pierwsza z nich zajęła miejsce 9, a drogę do czołowej "8" zamknęła jej Zuzia Pawelec - jedna z najlepszych aktualnie zawodniczek w województwie. Ewa uplasowała się na miejscach 17-24, przegrywając w dramatycznych okolicznościach awans do turniejowej "16" w stosunku 2:3.

Wśród juniorów błysnął formą Marcel Domański, zajmując 17 miejsce. W zawodach uczestniczyło 140 osób z 22 klubów województwa lubelskiego.

 Maja akoma

Młodziczka Maja Łakoma  będzie reprezentować nasze województwo podczas zawodów centralnych, w Krośnie

0
0
0
s2smodern