Edukacja

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 16 października 2018    |    Imieniny obchodzą: Florentyna, Ambroży, Gaweł

MKS "Czarni" Połaniec oraz Enea byli organizatorem otwartego turnieju tenisa stołowego, który odbył się w niedzielę 7 października w Połańcu. W tych zawodach z powodzeniem rywalizowali pingpongiści SKTS "Dwójka" Kraśnik.

Wśród skrzatek złoty medal zdobyła Zuzanna Wróbel. W kategorii żaczek całe podium zajęły dziewczęta z SKTS. Pierwsza była Maja Łakoma, która wyprzedziła Dominikę Skibińską i Darię Kowalską.  Najlepszym juniorem okazał się Marcel Domański, a Ewa Szubartowska uplasowała się na pozycji drugiej. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody w postaci wyczynowego sprzętu do tenisa stołowego, upominki oraz pamiątkowe medale i dyplomy. Turniej odbywał się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.