Sport

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 21 stycznia 2018    |    Imieniny obchodzą: Agnieszka, Inez, Jarosław

Sezon w kolarstwie przełajowym rozkręcił się na dobre. Praktycznie co weekend w różnych regionach Polski odbywają się zawody rangi Pucharu Polski.
Z kolarzy Erkado RT Kraśnik z najlepszymi specjalistami w Polsce od samego początku rywalizuje Oskar Pluciński. Start w lubelskiej „Godzinie w Piekle”nie był imponujący, głównie ze względu na awarię roweru, ale kolejne wyścigi napawają optymizmem. W połowie października podczas pucharowego startu w Hucisku Oskar przyjechał na szóstym miejscu. Jeszcze lepiej spisał się w miniony weekend. W sobotę 4 listopada w Nielubi zameldował się na znakomitym czwartym miejscu, podium było dosłownie o krok. To duży sukces, tym bardziej, że z krajowej czołówki na linii startu zabrakło praktycznie tylko jednego zawodnika, Marka Konwy. Poza tym byli wszyscy najlepsi. Dzień później ten sam skład ścigał się w Zielonej Górze. Także i tu Oskar jechał w czołówce, był piąty. Do podium wciąż brakowało mniej niż minutę. Może uda się w kolejnym starcie? Za tydzień okazje będą dwie: w Szczekocinach i Koziegłowach.
PS

erkado oskar nielubia

popularne mash

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI