Sport

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 21 marca 2019    |    Imieniny obchodzą: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Dobra postawa piłkarzy Stali Kraśnik nie pozostała bez echa. Przypomnijmy, że beniaminek III ligi zajmuje po rundzie jesiennej wysoką siódmą lokatę. Zainteresowanie bogatszych klubów wzbudzają zwłaszcza młodzieżowcy Stali. Jak podaje „Dziennik Wschodni” Arkadiuszem Majem znów zainteresowana jest Elana Toruń, trzeci obecnie zespół II ligi. Obdarzony bardzo dobrymi warunkami fizycznymi 19-letni napastnik strzelił w tym sezonie sześć goli. Jego rówieśnik Jakub Gajewski próbuje swoich sił również w drugoligowym klubie, w Resovii. Z kolei rok młodszym Ernestem Skrzyńskim zainteresowana jest Siarka Tarnobrzeg.
To nie koniec prawdopodobnych ubytków kadrowych w Stali. Dobrą rundę ma za sobą wzięty z Avii Świdnik obrońca Adam Nowak, co zainteresowało od razu pretendenta do drugoligowego awansu Stal Rzeszów. Na swoim profilu facebookowym z kraśnickim klubem pożegnał się Sebastian Ciołek, najlepszy bramkarz niebiesko-żółtych od wielu lat.
O ewentualnych transferach do klubu na razie cisza. Podopieczni Jarosława Pacholarza wracają do treningów 7 stycznia.
PS, fot.www.stalkrasnik.pl

stal maj leczna

Ciężko będzie zatrzymać w Krasniku utalentowanego Arkadiusza Maja. Kto wie, czy na wiosnę nie będzie już strzelał bramek na drugoligowych boiskach.

 

0
0
0
s2smodern