Sport

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 16 grudnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

W sobotę 7 stycznia po raz pierwszy po zimowej przerwie na treningu spotkali się piłkarze czwartoligowej Stali Kraśnik.

Na inauguracyjnych zajęciach trener Daniel Szewc miał do dyspozycji osiemnastu zawodników. Wszystko wskazuje na to, że wiosną Stal będzie innym zespołem niż ten z jesieni. Odejście kilku kluczowych piłkarzy wydaje się być przesądzone. Bramkarz Kacper Skrzypek już podpisał umowę z Hetmanem Zamość. Penn Orji, czarnoskóry pomocnik rodem Nigerii, wrócił do swojego kraju. W niebiesko-żółtych barwach nie zagrają też w rundzie rewanżowej dojeżdżający z Lublina Łukasz Mietlicki i Damian Gawron. Ze względów na obowiązki zawodowe z zespołu odszedł także Marcin Wojtaszek. Wciąż nie trenuje Karol Hudzik, kłopoty z kolanem w dalszym ciągu uniemożliwiają mu grę w piłkę. Na zajęciach pojawił się za to Filip Drozd, ale decyzja, gdzie wiosną występować będzie najskuteczniejszy snajper Stali, nadal nie zapadła.

Kim trener Szewc zamierza zastąpić tak liczne grono nieobecnych? Przede wszystkim młodzieżą, m.in. juniorami młodszymi z rocznika 2000. Szewc będzie także namawiał do gry w Stali zdolnych zawodników z regionu, którzy zechcą podjąć rękawicę i poważniej potraktować przygodę z piłką. Stalowcy mają trenować pięć razy w tygodniu. Pierwszą grę kontrolną rozegrają 21 stycznia przeciwko Unii Hrubieszów.

PS, fot. J.Nowoświatłowski

stal orji

Wiosną dynamicznego Penna Orji kibice w Kraśniku nie będą już mieli okazji oklaskiwać

popularne mash

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI