Organizacje Pozarządowe

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 16 grudnia 2017    |    Imieniny obchodzą: Albina, Zdzisław

 Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konkursie „Barwy Wolontariatu 2016”.

Jest to kolejna edycja konkursu, w której chcielibyśmy podziękować wolontariuszom z powiatu kraśnickiego za wkład i trud jaki włożyli w pracę na rzecz rozwoju wolontariatu w regionie

w różnych płaszczyznach życia społecznego.
Jesteśmy pewni, że konkurs stworzy możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek wolontariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.
Promocja działań wolontarystycznych powinna przyczynić się do zwiększania wśród społeczeństwa motywacji do działań na rzecz innych, włączania się w proces tworzenia tego co nas otacza, a tym samym decydowania o kierunku w którym podąża dzisiejsza rzeczywistość.
Tegoroczne wydarzenie dofinansowane jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2016 oraz środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii miasta Kraśnik.
Serdecznie zapraszamy wszystkich wolontariuszy, instytucje organizujące pracę wolontariuszy, osoby i placówki korzystające z ich pomocy do wzięcia udziału w konkursie.
                             

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Karolina Dolecka

Prezes Zarządu Centrum Wolontariatu w Kraśniku

gala wolontariatu plakat

Pliki do pobrania:

Regulamin Konkursu Barwy Wolontariatu w pdf

Formularz zgłoszeniowy w pdf

 

 

popularne mash

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

Dni Kraśnika 2017

Wiadomości

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI