Sport szkolny

TRANSMISJE NA ŻYWO >>

s5 logo2

Dzisiaj jest: 23 września 2017    |    Imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław
  • Panorama miasta
    Panorama miasta
  • Dni Kraśnika
    Dni Kraśnika
  • TRIATHLON Kraśnik
    TRIATHLON Kraśnik
  • Festiwal Kolorów
    Festiwal Kolorów
  • Park im. Jana Pawła II
    Park im. Jana Pawła II
  • MOSiR
    MOSiR
  • Kościół pw. WNMP
    Kościół pw. WNMP
  • Zachód słońca
    Zachód słońca
  • Ulica św. Faustyny
    Ulica św. Faustyny
  • Festiwal Śladami Singera
    Festiwal Śladami Singera
  • Jan i Cecylia
    Jan i Cecylia
  • Kościół pw. Ducha Świętego
    Kościół pw. Ducha Świętego
  • Kraśnik Blues Meeting
    Kraśnik Blues Meeting
  • Park, ul. Mickiewicza
    Park, ul. Mickiewicza
  • Zalew Kraśnicki
    Zalew Kraśnicki

belka um

   

ZAŁATW SWOJĄ SPRAWĘ W URZĘDZIE

Igrzyska Miejskie

I 1tenis

 

                                        


 

I 2 tenis druzynowy

 

 I 3 badminton

 

I 4 biegi przelajowe

I 5 kosz dziewczat

I 6 kosz chlopcow

I 7 plywanie

 I 8 mini siatkowka 3


I 9 mini siatkowka 4

 Z Zawodów Igrzysk Miejskich w Mini – siatkówce dziewcząt i chłopców „3” rozegranych w PSP nr 3 w dniu 12.01.2016r.

                  Dziewczęta:                                              Chłopcy:                                      

                                                

PSP nr 6   -  PSP nr 5   (2 : 1)                   PSP nr 5   -   PSP nr 6    (2 : 1)

PSP nr 3   -   PSP nr 6   (2 : 0)                   PSP nr 3   -   PSP nr 6   (2 : 0)                    

PSP nr 3   -   PSP nr 5   (2 : 0)                   PSP nr 5   -   PSP nr 3   (2 : 1)                    

        

Końcowe wyniki zawodów:

 1. PSP nr 3  –  op. A. Serwacki                            1. PSP nr 5 –   op. W. Błądek, J. Andrzejczuk            

 2. PSP nr 6  –  op. K. Hajdenraich                         2. PSP nr 3  –  op. R. Surowiec                                                          

 3. PSP nr 5  –  op. W. Błądek, J. Andrzejczuk          3. PSP nr 6  –  op.  K. Rakuś

 Z Zawodów Igrzysk Miejskich w Mini –  siatkówce „4” dziewcząt i chłopców rozegranych w PSP nr 3 w dniu 13.01.2016 r.

 

Dziewczęta:                                                  

PSP nr  5   -   PSP nr 6   (2 : 0)

PSP nr  3   -   PSP nr 5   (2 : 0)

PSP nr  3   -   PSP nr 6   (2 : 0)

Chłopcy:  

PSP nr  3   -   PSP nr 5   (2 : 0)

PSP nr  6   -   PSP nr 5   (2 : 0)

PSP nr  6   -   PSP nr 3   (2 : 0)

 

Końcowe wyniki zawodów:

                              Dziewczęta:                               Chłopcy:

 1. PSP nr 3 – op. A. Serwacki                                  1. PSP nr 6 – op. M. Wojcieszkiewicz                       

 2. PSP nr 5 –op. W. Błądek, J. Andrzejczuk          2. PSP nr 3 – op. R. Surowiec

 3. PSP nr 6 – op. D. Niezgoda                         3. PSP nr 5 – op. W. Błądek, J. Andrzejczuk          

 Z Zawodów Igrzysk Miejskich w Minipiłce ręcznej dziewcząt i chłopców rozegranych w PSP nr 2 w dniach 10-11.02.2016 r.

Dziewczęta:

     Mecz o I miejsce:                                                           Mecz o III miejsce:

      PSP nr 2 – PSP nr 1                                                      PSP nr 3 – PSP nr 6 

                9 : 6                                                                         10 : 3  

 

Końcowe wyniki zawodów:

PSP nr 2 – op. Ł. Jabłoński

PSP nr 1 – op. A. Hajdenraich

PSP nr 3 – op. A. Serwacki

PSP nr 6 – op. K. Hajdenraich

 

Chłopcy:

Mecz o I miejsce:                                                           Mecz o III miejsce:

PSP nr 2 – PSP nr 1                                                      PSP nr 6 – PSP nr 3 

         18 : 7                                                                         12 : 2  

         

Końcowe wyniki zawodów:

PSP nr 2 – op. W. Kowalski

PSP nr 1 – op. P. Machaj

PSP nr 6 – op. J. Nowak

PSP nr 3 – op. R. Surowiec

Z Zawodów Igrzysk Miejskich w Minipiłce Nożnej dziewcząt rozegranych w PSP nr 5 w dniu 28.04.2016 r.

 

Mecz o I miejsce:

PSP nr 5 – PSP nr 2

         9 :  0

 

Mecz o III miejsce:

PSP nr 6 – PSP nr 1

         0 :  0 (k: 1 : 0)

 

Końcowe wyniki zawodów:

PSP nr 5 – op. D. Szewc

PSP nr 2 – op. A. Lavryshyn

PSP nr 6 – op. D. Niezgoda

PSP nr 1 – op. A. Hajdenraich

PSP nr 3 – op. A. Serwacki

Z Zawodów Igrzysk Miejskich w Minipiłce Nożnej chłopców rozegranych w PSP nr 5 w dniu 28.04.2016 r.

 

Mecz o I miejsce:

PSP nr 5 – PSP nr 2

7 :  0

 

Mecz o III miejsce:

PSP nr 6 – PSP nr 1

2 :  1

Końcowe wyniki zawodów:

PSP nr 5 – op.D. Szewc, K. Szmyrgała

PSP nr 2 – op. A. Lavryshyn

PSP nr 6 – op. K. Rakuś

PSP nr 1  - op. P. Machaj

PSP nr 3  - op. R. Surowiec

PSP nr 4  - op. W. Pyc

Z Zawodów Igrzysk Miejskich w Czwórboju LA dziewcząt i chłopców rozegranych na obiektach MOSiR w dniu 05.05.2016 r.

           

Dziewczęta:

PSP nr 2  - 964pkt. -op. E. Szmyrgała

PSP nr 5  - 920pkt. -op. J. Andrzejczuk, W. Błądek

PSP nr 6  – 658pkt. -op. K. Hajdenraich

PSP nr 3 – 615pkt. -op.  A. Serwacki

 

Chłopcy:

PSP nr 6 – 951pkt. -op. J. Nowak

PSP nr 5 – 943pkt. - op. D. Szewc, K. Szmyrgała

PSP nr 2 – 655pkt. -op. W. Kowalski 

                                         

Gimnazjada

G 1 tenis indywidualny

G 2 tenis druzynowy

  G 3 przelaje        

G 4 plywanie 1

G 5 kosz dziewczat i chlopcow

G 6 halowa dziewczat

G 7 halowa chlopcow

G 8 pilka siatkowa

G 9 pilka reczna dziewczat i chlopcow

Z zawodów Gimnazjady Miejskiej w halowej piłce nożnej chłopców rozegranych w PG nr 1 w Kraśniku 07.03.2016 r.

 1. PG 1  -   ZS 3          3 : 1

2. PG 2 –  ZS 3          3 : 0

3. PG 1 -  PG nr 2       3 : 0

Końcowe wyniki zawodów

  1. PG nr 1 – op. M. Kwietniewski

2. PG nr 2 –  op. A. Lavryshyn

   3. ZS 3  nr 3 – op. P. Kozłowski  

 

Punktacja w ramach współzawodnictwa sportowego Gimnazjady Miejskiej w roku szk. 2015/2016:

  1. PG nr 1 - 112 pkt
  2. PG nr 2  - 92 pkt
  3. ZS nr 3  – 30 pkt                                        
  4. SpG – 29 pkt

Z zawodów Gimnazjady Miejskiej w piłce nożnej dziewcząt i chłopców rozegranych na obiektach PSP nr 5 11.04.2016 i 25.04.2016r.

Dziewczęta:

PG 1 - PG 2         1 : 0

                      (op. M. Kwietniewski)        (op. T. Lavryshyn )                            

Chłopcy:

                 ZS nr 3 – PG 1                                                          PG 2 – ZS nr 3

                 0 : 5                                                                    4 : 1

PG 1 – PG 2

2 : 0

Końcowe wyniki zawodów:

  1. PG 1 – op. M. Kwietniewski
  2. PG 2 – op. T. Lavryshyn
  3. ZS 3 – op. P. Kozłowski

Punktacja w ramach współzawodnictwa sportowego Gimnazjady Miejskiej w roku szk. 2015/2016:

  1. PG nr 1     - 128 pkt
  2. PG nr 2     - 104 pkt
  3.  ZS nr 3   – 35 pkt
  4.  Sp G       - 29 pkt

Z zawodów Gimnazjady Miejskiej w lekkiej atletyce indywidualnie dziewcząt i chłopców rozegranych na obiektach MOSiR 13.05.2016 r.

Dziewczęta
  1. PG nr 2  – op. A. Kurlej, B. Kołosińska,
  2. PG nr 1  – op. W. Pomykalska
  3. SpG    - op. M. Pawłowska
Chłopcy
  1. PG nr 1 – op. Z. Grela
  2. PG nr 2  – op. P. Biskup, L. Pomykalski
  3. SpG    - op. A. Rutkowski.

 

Punktacja w ramach współzawodnictwa sportowego Gimnazjady Miejskiej w roku szk. 2015/2016:

  1. PG nr 1     - 142 pkt
  2. PG nr 2     - 118 pkt
  3. SpG         -  39 pkt
  4. ZS nr 3 – 35 pkt

Z zawodów Gimnazjady Miejskiej w szkolnej lidze LA dziewcząt i chłopców rozegranych na obiektach MOSiR 19.05.2016 r.

Dziewczęta:
  1. PG nr 2  - op. A. Kurlej, B. Kołosińska
  2. PG nr 1 - op. W. Pomykalska

Chłopcy:

  1. PG nr 1  - op. Z. Grela
  2. PG nr 2  - op. L. Pomykalski, P. Biskup

Punktacja w ramach współzawodnictwa sportowego Gimnazjady Miejskiej w roku szk. 2015/2016:

  1. PG nr 1     - 156 pkt
  2. PG nr 2     - 132 pkt
  3. SpG         -  39  pkt
  4. ZS nr 3    – 35 pkt

Z zawodów Gimnazjady Miejskiej w dwuboju nowoczesnym rozegranych na obiektach MOSiR w 23.05.2016 r.

  1. PG 1  - op. I. Mazurek
  2. PG 2 – op. P. Biskup

Nieoficjalna końcowa punktacja w ramach współzawodnictwa sportowego Gimnazjady Miejskiej w roku szk. 2015/2016:

 

 

  1. PG nr 1     - 164 pkt
  2. PG nr 2     - 138 pkt
  3. SpG          -  39  pkt
  4. ZS nr 3     – 35 pkt

Kraśnik, 30.06.2016r

KRAŚNICKI MIEJSKI SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY.

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI KALENDARZA IMPREZ MIEJSKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO KRAŚNICKIEGO MIEJSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO w ROKU SZKOLNYM 2015/2016r.

Kraśnicki Miejski Szkolny Związek Sportowy zorganizował 41 imprez rangi Mistrzostw Miasta, w tym 22 imprez Igrzysk Miejskich oraz 19 w ramach Gimnazjady Miejskiej dla dziewcząt i chłopców osobno na obiektach MOSiR i szkół miasta Kraśnik.

Ogółem w Mistrzostwach Miasta startowało 1.268 zawodniczek i zawodników.

%   IGRZYSKA

W ramach Igrzysk Miejskich startowało 683 uczniów ( 329 dziewcząt  oraz 354  chłopców) , z 7 Szkół Podstawowych miasta Kraśnik, we wszystkich dyscyplinach sportu objętych kalendarzem SZS.

Końcowa klasyfikacja w ramach współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2015/2016:

 

 

 

miejsce szkoła pkt ilość startów zwycięstwa dziewczęta chłopcy
      dz ch      
1 PSP nr 2 62                        9 8 8 5 3
2 PSP nr 6 58                       11   12 5 1 4
3 PSP nr 5 56 7      7 4 1 3
4 PSP nr 3 54 8      8    5 5 -
5 PSP nr 1        48 5      7 2 - 2
6 SSP  18 1   3 - - -
7 PSP nr 4  2     -      1 - - -

Największe sukcesy Szkół Podstawowych miasta Kraśnik na szczeblu wojewódzkim                        i wyższym to:

l  PSP nr 2  :

VI miejsce w Finale Ogólnopolskim w Mini Piłce Ręcznej dziewcząt – Otylia Lewniewska, Sandra Oleksy, Natalia Smołecka, Wiktoria Łukasik, Agata Kasiak, Weronika Zdybel, Oliwia Kulesza, Kamila Kuśmierczyk, Dominika Jabłońska, Hanna Michałek, Zuzanna Kurlej – op. Ł. Jabłoński,

III  miejsce w Finale Wojewódzkim w Minikoszykówce chłopców – Alan Michałowski, Mateusz Chęć, Szymon Magdziak, Marcin Grządka, Łukasz Kanior, Marcel Zięba Paweł Mozgawa, Marvel Zieliński, Szymon Kłyszewski, Jan Stasiuk, Kamil Starobrat, Kacper Jakubiak, Jakub Ziemiański – op. W. Kowalski,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Minikoszykówce dziewcząt -– Otylia Lewniewska, Natalia Smołecka, Wiktoria Łukasik, Agata Kasiak, Oliwia Kulesza, Kamila Kuśmierczyk,  Hanna Michałek, Natalia Niezgoda, Karolina Szot, Aleksandra Rak, Wiktoria Szostak, Alicja Żurek -  op. E. Szmyrgała,

V miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – Otylia Lewniewska, Hanna Michałek, Natalia Niezgoda, Karolina Szot, Weronika dybel, Kinga Rozenbajger, Dominika Jabłońska – op. E. Szmyrgała.

l  PSP nr 6   :

IX miejsce w Finale Makroregionalnym Ogólnopolskiego Turnieju Minipiłki Siatkowej „Orlik Volleymania” 2016 - Dawid Cieślik,  Adam Skica, Aleksandra Obydź (PSP 3) – op.  M. Wojcieszkiewicz.

III miejsce w Finale Wojewódzkim w Mini Piłce Siatkowej „4” chłopców – Ryba Kacper, Skica Adam, Kawa Karol, Cieślik Dawid, Nakonieczny Dawid, Sieger Kacper, Dalmata Hubert, Szymula Michał, Mikusek Sebastian, Wróblewski Tomasz –                            op. M. Wojcieszkiewicz,

 

III miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem grzbietowym – Piotr Borsuk – op. J. Nowak.

l  PSP nr 5  :

          

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Mini Piłce Nożnej chłopców – Mateusz Kawa, Oliwier Lebioda, Damian Magniszewski, Szymon Majewski, Kamil Wicik, Kacper Ziębiński, Jakub Chmielewski, Jakub Iluk, Mateusz Latosiewicz, Kacper Michna, Bartłomiej Sachadyn, Mikołaj Majewski, Aleksy Lasota – op. D. Szewc,

 

 

X miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców - Mateusz Kawa, Oliwier Szwedo Damian Magniszewski, Szymon Majewski, Kamil Wicik, Kacper Tylus, Jakub Chmielewski, Mateusz Latosiewicz, Mikołaj Majewski, Bartosz Pietruszka, Gabriel Gołofit, Sebastian Pierzyniak – op. D. Szewc.

                        

l  SSP  :

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na 50m. stylem grzbietowym – Julia Mazur – op. M. Zielonka.

   Zarząd Kraśnickiego Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego składa podziękowanie, słowa uznania dla Burmistrza Miasta Kraśnik, MOPS Kraśnik w otrzymaniu środków finansowych w organizacji i przeprowadzeniu zawodów oraz podsumowaniu, a także Dyrektorom wszystkich szkół naszego miasta, nauczycielom wychowania fizycznego, sędziom, działaczom oraz młodzieży za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Igrzysk i Gimnazjady Miejskiej w roku szkolnym 2015/2016.

   Młodzieży życzymy dalszych sukcesów w nauce i sporcie.

 

Kraśnik, 30.06.2016r.

SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI KALENDARZA IMPREZ MIEJSKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO KRAŚNICKIEGO MIEJSKIEGO SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO w ROKU SZKOLNYM 2015/2016r.

%   GIMNAZJADA

W ramach Gimnazjady Miejskiej startowało 585 uczniów ( 274 dziewcząt  oraz 311 chłopców ), z 4 Gimnazjów miasta Kraśnik.

Końcowa klasyfikacja w ramach współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2015/2016:

 

 

 

miejsce szkoła pkt

ilość startów

zwycięstwa dziewczęta chłopcy
      dz ch      
1 Publiczne Gimnazjum nr 1 164 11 11 16 7 9
2 Publiczne Gimnazjum nr 2 138 11 10 7 5 2
3 Społeczne Gimnazjum 39 4 4   - - -

4

Gimnazjum przy ZS nr 3 35 - 6 - - -

Największe sukcesy Gimnazjów miasta Kraśnik na szczeblu wojewódzkim i wyższym, to:

l  Publiczne Gimnazjum nr 1:

I miejsce w Finale Wojewódzkim w Dwuboju Nowoczesnym - Mateusz Masiak, Łukasz Borsuk, Anna Bucoń, Oktawia Wojtaszek – op. I. Mazurek,

II miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej chłopców - Mateusz Nowak, Aleksander Myszka, Kacper Rybiński, Michał Goliński, Ernest Hałabis, Mateusz Zarawski, Anatol Lejko, Adrian Mazur, Karol Bończoszek, Oliwier Pastuszka, Sebastian Wnuk – op. M. Biernacki, M. Stępniak,

III miejsce w Finale Wojewódzkiej w Piłce Nożnej chłopców „Orliki” -                                       op. M. Kwietniewski,

V miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Siatkowej dziewcząt - Dominika Miazga,

M. Łukasik, Aleksandra Kozioł, Sandra Rzepka, Patrycja Pawlos, Weronika Wrzos,

Kamila Kamirska, Aleksandra Góras, Maja Okulus, Julia Grzegorczyk, Wiktoria                            i Weronika Ciepła – op. I. Kułaga,

VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Szkolnej Lidze LA - M. Goliński, A. Lejko, E. Hałabiś, M. Masiak, Oliwier Wojtaszek, Michał Zych, Adam Geneja, Daniel Mazurek, Daniel Winiarczyk, Patryk Wciślak, Jakub Dąbrowski, Bartosz Bieniek, Marcin Dołgołowicz, Kacper Rybiński – op. Z. Grela,

V miejsce w Finale Wojewódzkim w LA Indywidualnie chłopców w biegu na 1.000m. –                             M. Goliński – op. Z. Grela,

VI miejsce w Finale Wojewódzkim w LA Indywidualnie dziewcząt w biegu na 1.000m. – Nicola Bnyamin – op. W. Pomykalska,

VII miejsce w Finale Wojewódzkim w LA Indywidualnie dziewcząt w biegu na 100m. – Martyna Łukasik – op. I. Kułaga,

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w LA Indywidualnie chłopców w pchnięciu kulą – A. Lejko – op. Z. Grela,

VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Drużynowym 10 x 25m. dziewcząt - Nicol Bnyamin, Dominika Miazga, Zuzanna Korecka, Magdalena Bucoń,  Oktawia Wojtaszek, Anna Bucoń, Zofia Szewczyk, Gabriela Stęgierska, Luiza Pietroń, Kaja Mazur – op. I. Mazurek, M Kwietniewski,

VIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Drużynowym 10 x 25m. chłopców - Łukasz Borsuk, Gabriel Majewski, Mateusz Masiak, Jakub Mazur, Filip Bożek, Artur Siekaczyński, Kacper Blat, Wiktor Opoka, Dominik Rachoń, Filip Iracki, Adam Geneja

– op. I. Mazurek, M Kwietniewski,

V miejsce w Finale Wojewódzkim w Biegach Przełajowych Indywidualnie chłopców – op. I. Mazurek, M Kwietniewski,

IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Biegach Przełajowych Indywidualnie dziewcząt – op. I. Mazurek, M Kwietniewski,

XII miejsce w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt – op. I. Kułaga,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem grzbietowym - Łukasz Borsuk – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem grzbietowym – Artur Siekaczyński – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na 50m stylem grzbietowym – Anna Bucoń – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

XV miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem grzbietowym – Filip Bożek – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

XV miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem klasycznym – Gabriel Majewski  – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

XII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem klasycznym – Kacper Blat  – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

XIV miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na 50m stylem klasykiem – Magdalena Bucoń – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

X miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na 50m stylem dowolnym – Oktawia Wojtaszek – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym Drużynowo chłopców – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na 50m stylem dowolnym – Zofia Szewczyk – op. I. Mazurek, M. Kwietniewski,

IX miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców w biegu na 2.000m –  Mateusz Masiak – op. M. Kwietniewski, I. Mazurek,

X miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych chłopców                       w biegu na 1.500m –  Kacper Wójtowicz – op. M. Kwietniewski, I. Mazurek,

XII miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w biegu na 1.500m – Nicol Bnyamin  – op. M. Kwietniewski, I. Mazurek,

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt w biegu na 1.500m – Anna Bucoń  – op. M. Kwietniewski, I. Mazurek.

l  Publiczne Gimnazjum nr 2:

VIII miejsce w Finale Ogólnopolskim w Piłce Ręcznej dziewcząt -  Anna Bańka, Aleksandra Kłyk, Aleksandra Lewandowska, Weronika Rudzińska, Karolina Weber, Agnieszka Cichocka, Klara Sobala, Klaudia Świąder, Agata Miecznikowska, Alicja Kardyś, Julia Jachymek, Oliwia Pielaszkiewicz, Aleksandra Antosiewicz, Magdalena Pomykalska– op. A. Kurlej,

III miejsce w Finale Wojewódzkim w LA Indywidualnie dziewcząt w Sztafecie 4x100m. - Karolina Buś, Anna Bańka, Julia Wołoszyn, Zuzanna Pomykalska – op. B. Kołosińska, A. Kurlej,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce chłopców - Zdyb Mateusz, Krasowski Jakub, Rudny Jakub, Szklarek Gabriel,  Czarnecki Bartłomiej, Herbet Patryk, Wielgos Jakub, Zdolski Maciej, Sobala Tymoteusz, Jach Marceli, Szabat Oskar, Markowicz Karol, Pielaszkiewicz Maciej, Drozd Łukasz – op. P. Biskup,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w Piłce Ręcznej chłopców - Czarnecki Bartłomiej, Maksymilian Herbet, Zdolski Maciej, Łukasz Dębicki, Adrian Grządka, Chibicki Filip, Żaba Michał, Błażej Madras, Maciej Szutta, Marcel Kulesza, Bartosz Placha, Patryk Matuszkiewicz, Oskar Kasperski, Jakub Dobrzański – op. L. Pomykalski,

IV miejsce w Finale Wojewódzkim w LA Indywidualnie dziewcząt w biegu na 600m. – Julia Wołoszyn – op. B. Kołosińska, A. Kurlej,

V miejsce w Finale Wojewódzkim w Koszykówce dziewcząt – Katarzyna Smoczyńska, Zuzanna Pomykalska, Weronika Wójcik, Oliwia Cieślik, Wiktoria Kuśmierz, Julia Wołoszyn, Klara Kulpa, Natalia Flis, Wiktoria Krowisz, Julia Jach, Zuzanna Mozgawa – op. A. Kurlej,

V miejsce w Finale Wojewódzkim w Badmintonie Drużynowym dziewcząt – Aleksandra Bieniek, Wiktoria Górecka – op. M. Sołtys,

VI miejsce w Finale Wojewódzkim w Szkolnej Lidze LA dziewcząt – Julia Wołoszyn, Wiktoria Kuśmierz, Buś Karolina, Sowa Klaudia, Lewandowska Aleksandra, Zuzanna Pomykalska, Natalia Lewniewska, Świca Aleksandra, Aleksandra Bieniek, Monika Sokołowska, Karolina Weber, Anna Bańka, Laura Biegaj, Klara Sobala, Wiktoria Górecka, Gabriela Gaj – op. B. Kołosińska, A. Kurlej,

VII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na 50m stylem grzbietowym – Julia Hajdenraich – op. A. Kurlej,

XI miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym dziewcząt na 50m stylem grzbietowym – Zuzanna Skwara – op. A. Kurlej,

XVII miejsce w Finale Wojewódzkim w Tenisie Stołowym Indywidualnie dziewcząt  – Ewa Szubartowska – op. M. Sołtys.

l  Gimnazjum Społeczne

V  miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem dowolnym – Franciszek Włodarczyk – op. A. Rutkowski,

XIII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Indywidualnym chłopców na 50m stylem klasycznym – Nataniel Jargiło – op. A. Rutkowski,

XII miejsce w Finale Wojewódzkim w Pływaniu Drużynowym 10 x 25m. chłopców -                          op. A. Rutkowski.

 

            

   Zarząd Kraśnickiego Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego składa podziękowanie, słowa uznania dla Burmistrza Miasta Kraśnik, MOPS Kraśnik w otrzymaniu środków finansowych w organizacji i przeprowadzeniu zawodów oraz podsumowaniu, a także Dyrektorom wszystkich szkół naszego miasta, nauczycielom wychowania fizycznego, sędziom, działaczom oraz młodzieży za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu Igrzysk i Gimnazjady Miejskiej w roku szkolnym 2015/2016.

   Młodzieży życzymy dalszych sukcesów w nauce i sporcie.

 

video

wiecej filmow

START         URZĄD MIASTA        RADA MIASTA        GALERIA         VIDEO      WYDARZENIA       KONTAKT         BIP

napis 

TURYSTYCZNY KRAŚNIK   WIRTUALNY SPACER   APLIKACJA MOBILNA   ŻYCIE KRAŚNIKA   FOLDER PROMOCYJNY   HOT SPOTS   ZALEW KRAŚNICKI