Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Udany powrót "Stelli" Kraśnik

28.10.2019 Print
Zdjęcie - Udany powrót "Stelli" Kraśnik

Zakończyła się obecna runda rozgrywek o mistrzostwo III ligi kobiet w grupie lubelskiej. Dla "Stelli" Kraśnik był to udany powrót po dłuższej, kilkuletniej przerwie i szybkiej odbudowie drużyny. Piłkarki kraśnickiego klubu nie miały dużo czasu na przygotowania, ale i tak zaprezentowały się bardzo dobrze, kończąc tę rundę na piątym miejscu tabeli.

W niedzielę 27 października wygrały kolejny mecz, tym razem z przeciwniczkami z Aleksandrowa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0, a drugą bramkę z rzutu karnego strzeliła Anna Siczek.Kolejne mecze rozegrane zostaną po zimowej przerwie.

W "Stelli" występują zarówno zawodniczki ze "starego" składu, jak i debiutantki. Klubu buduje także zaplecze, bowiem treningi prowadzone są również z młodziczkami i orliczkami. Drużynę prowadzą trenerzy Magda Badura i Rafał Tomiło