Kategoria (dotknij aby wybrać)
Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

III miejsce koszykarzy PSP nr 2 Kraśnik w Finale Mistrzostw Województwa

01.04.2019 Print
Zdjęcie - III miejsce koszykarzy PSP nr 2 Kraśnik w Finale Mistrzostw Województwa

Sukcesem zakończył się wyjazd naszych koszykarzy w dniu 29 marca na Finał Mistrzostw Województwa w Koszykówce Chłopców do Białej Podlaskiej.

Kraśnicka drużyna zdobyła III miejsce i tym samym znalazła się wśród trzech najlepszych drużyn koszykarskich województwa lubelskiego.

Kraśniczanie znaleźli się w grupie z Lublinem i Puławami. Po pierwszym, wysoko  wygranym meczu z Puławami 38 : 19, kolejny mecz z Lublinem (jak się później okazało, mistrzem zawodów) przegrali 65 : 23. W meczu o trzecie miejsce ze szkołą z Chełma z którą wygrali bardzo pewnie, 47 : 15.

Zawodnicy, którzy znaleźli się na podium to: Szymon Kłyszewski, Jan Stasiuk, Łukasz Kanior, Szymon Magdziak, Marcin Grządka, Mateusz Cyran, Karol Szuba, Jakub Wierzchowiak, Mateusz Chęć, Sebastian Cielica, Mateusz Sowa.

Do zawodów drużynę przygotowali Paweł Biskup i Łukasz Jabłoński. Gratulujemy zarówno zawodnikom, jak i trenerom.