Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

31. Finał WOŚP w Kraśniku

01.02.2023 Print

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami! Lada chwila poznamy kwotę, jaką udało się zebrać przez Wolontariuszy oraz podczas licznych licytacji 29 stycznia 2023. Finał w naszym mieście trwał już od soboty, czyli od Maratonu Zumba, którego inicjatorką była Sylwia Nogal. Sylwia wraz ze Sztabem WOŚP Kraśnik oraz przy współpracy z MOSiR Kraśnik poprowadziła niezwykłe wydarzenie, z którego cały dochód trafił do orkiestrowych puszek.
W niedzielę Kraśnicki Klub Morsów podczas morsowania nad kraśnickim zalewem, w lodowatej wodzie zbierał datki do puszek, a dwójka utalentowanych morsów przekazała obrazy, które podczas licytacji zgarnęły spore kwoty. 
Natomiast od godziny 16:00 w sali widowiskowej CKiP mogliśmy posłuchać koncertów i wziąć udział w licytowaniu wielu gadżetów przekazanych przez darczyńców. Na scenie wystąpili: Łukasz Jemioła, Kinga Wołoszyn, zespół Ulica.
Wśród wspomnianych gadżetów największym zainteresowaniem cieszyły się obrazy, zaś jedną z największych kwot uzyskała czapka z autografem Agnieszki Radwańskiej przekazana przez Wojciecha Wilka Burmistrza Miasta Kraśnik.
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do wspólnego grania! 

Więcej informacji oraz zdjęć znajdziecie na profilach:
https://www.facebook.com/wojciech.wilk.strona
https://www.facebook.com/wospkrasnik
https://www.facebook.com/krasnikmiastoDagmara Okulus
Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji