Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Artur Barciś spotka się z fanami 20 września

10.09.2021 Print

„Jesień idzie, nie ma rady na to!” – pisał Andrzej Waligórski, któremu trudno odmówić racji. Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku jednak ma sposób, by umilić kraśniczanom nadciągające mgły, dżdże i słoty. Zapraszamy na wyjątkowe, inspirujące, elektryzujące spotkanie. Już wkrótce w CKiP będziemy gościć jednego z najwybitniejszych polskich aktorów, charakterystycznego i charyzmatycznego Artura Barcisia!
Pan Artur w 1979 roku ukończył PWSFTViT w Łodzi i od tamtej pory daje się poznać jako niezrównany odtwórca ról komediowych i dramatycznych, mistrz dubbingu i piosenki aktorskiej, a także scenarzysta i reżyser. Kreacjami w dwóch bardzo popularnych i przezabawnych serialach – „Miodowe lata” i „Ranczo” – podbił serca wszystkich Polaków, a serią metafizycznych epizodów w „Dekalogu” Krzysztofa Kieślowskiego zapisał się w historii kina.
Artur Barciś spotka się z fanami 20 września, w tradycyjnie wolny w teatrach poniedziałek, o godzinie 19.00. Spotkanie poprzedzone zostanie projekcją filmu „Bez końca” (1984, reż. Krzysztof Kieślowski), w którym nasz znakomity gość zagrał jedną z głównych ról. Film rozpocznie się o godzinie 17:00. Zapraszamy – wstęp wolny!


DO