Dobry występ Kamila Młynarza w Spale i Magdaleny Wójcickiej w Lublinie

12.02.2020 Print
Zdjęcie - Dobry występ Kamila Młynarza w Spale i Magdaleny W...
II miejsce Kamila Młynarza na mityngu w  Spale.

W niedzielę 9 lutego w Spale odbył się mityng Halowy Sprawdzian Kontrolny PZLA. Po raz kolejny w tym roku  bardzo dobrze zaprezentował się Kamil Młynarz z SKB Kraśnik. W biegu na 3000 m zajął II miejsce w czasie 8.45.93 min. Zwyciężył  Rafał Pogorzelski z LŁKS Prefbet Śniadowo  Łomża - 8.35. 18 min

IV miejsce Magdaleny Wójcickiej  w  Trzeciej Nocnej Dysze  w Lublinie.

W sobotę 8 lutego o godz. 22.30 została rozegrana  Trzecia Nocna Dycha do Maratonu. Start i meta biegu były usytuowane przy Arenie Lublin.
W kategorii kobiet zwyciężyła Mariola Stasiewicz z MKS Żak Biała Podlaska 37.08 min. Bardzo dobrze zaprezentowała się  Magdalena Wójcicka z SKB która zajęła III miejsce w kategorii K-20 i 4 miejsce open w czasie 39.30 min.
W kategorii mężczyzn zwyciężył  Bartosz Ceberak, który przebiegł 10 km w 33.45 min. Trzecią Nocną Dychę w Lublinie ukończyło 957 zawodników i zawodniczek.