Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Drużyna KPM Lublinie zwycięzcą 16. Mistrzostw Województwa Policjantów w piłce nożnej

12.12.2021 Print
Zdjęcie - Drużyna KPM Lublinie zwycięzcą 16. Mistrzostw Woje...
Wczoraj w Kraśniku odbyły się 16. Mistrzostwa Województwa Policjantów w piłce nożnej. Rywalizację wygrała drużyna z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

W turnieju u
dział wzięło 9 zespołów. Drużyny najpierw zagrały w Kraśniku i w Wilkołazie z podziałem na dwie grupy, a najlepsze ekipy spotkały się na meczach półfinałowych i finałowych w hali Szkoły Podstawowej nr 2.

Policjanci z Lublina w finale po rzutach karnych wygrali z zespołem z Łęcznej. 3. miejsce zajęli policjanci z Opola Lubelskiego. Kraśnickiemu zespołowi tym razem nie udało się przebić do fazy pucharowej. Ostatecznie zajął 5. miejsce.

Zawodom przyglądał się, a później w dekoracji najlepszych ekip udział wziął burmistrz Wojciech Wilk.

Były to już 16. Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Policjantów. Są one organizowane przez Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów, m.in. przy wsparciu Miasta Kraśnik. U nas odbywają się one od kilkunastu lat.