Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa w tenisie stołowym

27.03.2019 Print
Zdjęcie - Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz In...

W sobotę 16 marca w Łucce  odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Juniorów oraz Indywidualne Mistrzostwa Województwa dzieci z rocznika 2007 i młodszych w tenisie stołowym.

Z tych zawodów zawodnicy Szkolnego Klubu Tenisa Stołowego "Dwójka" Kraśnik wrócili z pięcioma medalami. W rywalizacji drużyn juniorek trzecie miejsce zajęły Wiktoria Daśko i Ewa Szubartowska.

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodsi młodzicy SKTS, którzy zdobyli łącznie cztery medale. W zmaganiach indywidualnych Maja Łakoma wywalczyła krążek brązowy. Medale z tego samego kruszcu zawisły na szyjach Dominiki Skibińskiej i Mai Łakomej za grę podwójną. Kolejny medal - srebrny w turnieju gier mieszanych wywalczyła Maja Łakoma grając w parze z Maciejem Bieleckim (Heksa Niedrzwica Duża).