Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Gaudium Zamość najlepsze w pierwszym turnieju z cyklu MUKS CUP 2021

13.02.2021 Print
Gaudium Zamość najlepsze w pierwszym turnieju z cyklu MUKS CUP 2021

Piękne parady bramkarskie, efektowne gole i emocjonujące potyczki. Za nami pierwszy z cyklu halowych turniejów piłkarskich MUKS CUP 2021. W sobotę 13 lutego w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 5 rywalizowały drużyny złożone z zawodników z rocznika 2012 i młodsi.
 

Spośród 10 ekip, które wzięły udział w zawodach, najlepsze okazało się Gaudium Zamość, na 2. miejscu uplasował się MUKS Kraśnik I, a trzecia była ekipa Motor Lublin Żółty. Kolejne miejsca zajęły MUKS Kraśnik II, Orzeł Łaziska, Zawisza Garbów, Football Academy Lublin, Tęcza Kraśnik, Motor Lublin Niebieski i MUKS Kraśnik III.
 

Indywidualne wyróżnienia trafiły do: Przemysława Lewandowskiego (MVP, Gaudium Zamość), Aleksandra Króla (król strzelców, Gaudium Zamość), Damiana Mańturza (najlepszy bramkarz, Motor Lublin) i Mikołaja Pasternaka (piłkarski talent, MUKS Kraśnik).
 

Puchary i dyplomy były nie tylko dla zespołów z najwyższych miejsc, ale dla wszystkich. W tym wieku liczy się przede wszystkim radość z gry, a nie wyniki. Wręczyli je prezes MUKS Kraśnik Konrad Szmyrgała i dyrektor MOSiR Kraśnik Rafał Tomiło.
 

Zawody stały na wysokim poziomie zarówno sportowym, jak i organizacyjnym. A już jutro i w kolejne dwa weekendy następne turniejowe potyczki kolejnych roczników w ramach MUKS CUP 2021.

 

foto za krasnik24.plPaweł Bieleń