Kraśniccy koszykarze-kadeci walczą w ligowych rozgrywkach

28.11.2019 Print
Zdjęcie - Kraśniccy koszykarze-kadeci walczą w ligowych rozg...

UKS Biało - Czarni Kraśnik uczestniczy w rozgrywkach ligowych Kadet U-16, grupy B, organizowanych przez Lubelski Związek Koszykówki. 26 listopada kraśniccy Kadeci zakończyli pierwszą rundę spotkań i zmierzyli się z Hooplife Basketball Lublin II.

Spotkały się drużyny, które nie poznały jeszcze smaku zwycięstwa w tegorocznych rozgrywkach. Na kraśniczan w pierwszej połowie spotkania mobilizacja nie wpłynęła pozytywnie. Nie potrafili odnaleźć się w ataku, a obrona nie działała tak jak powinna. Pierwsza kwarta 10:7. Druga kwarta delikatne przebudzenie gospodarzy i prowadzenie do przerwy 34:20. Druga połowa była zdecydowanie lepsza, mocna obrona dawała możliwość zdobycia łatwych punktów z kontrataków. Gospodarze odskoczyli na 30 punktów i do końca spotkania kontrolowali grę. W piątek kadeci ruszają do Białej Podlaski i rozpoczynają rundę rewanżowa.