Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Kraśniccy pięściarze walczyli w Grand Prix Małopolski

13.05.2019 Print
Zdjęcie - Kraśniccy pięściarze walczyli w Grand Prix Małopol...

W bokserskim Międzynarodowym Grand Prix Małopolski z dobrej strony pokazali się zawodnicy Klubu Sportowego „Za Bramą”.
 

W zawodach udział wzięła niemal setka zawodników i zawodniczek z 24 klubów z terenu Polski oraz reprezentanci angielskiego teamu Bolton Champions. Nie zabrakło również młodych bokserów z klubu „Za Bramą” – Kacpra Chodary i Maksymiliana Mikołajczaka.


Nasi reprezentanci walczyli ze zmiennym szczęściem, ale obaj pokazali się z dobrej strony – informuje portal krasnik24. Chodara (kat. 59 kg) zmierzył się z Filipem Malcem z Global Boxing Tarnów. Niejednogłośną decyzją sędziów 2:1 lepszy w tym pojedynku okazał się rywal kraśniczanina.


Natomiast Maks Mikołajczak (63 kg) stanął w ringu naprzeciwko Patryka Łukowskiego z Opolskiego Klubu Bokserskiego. Również tym razem sędziowie nie byli jednomyślni, ale dwóch z trzech arbitrów wskazało na podopiecznego trenera KS "Za Bramą" Marcina Machula.


Dla Kacpra najważniejszym tegorocznym sprawdzianem będą Mistrzostwach Polski Młodzików, które odbędą się we wrześniu. Dodajmy, że przed rokiem podczas Grand Prix Małopolski młodszy brat Maksa - Oskar Mikołajczak - wybrany został najlepszym juniorem turnieju.

Wyjazd kraśnickich pięściarzy na zawody możliwy był dzięki wsparciuMiasta Kraśnik.

Na podst. www.krasnik24.pl

Daniel Niedziałek