Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Kraśnicki Festiwal Fitness już 14 października. Sprawdź jakie atrakcje przygotowali organizatorzy

02.10.2023 Print

Mamy ogromną przyjemność poinformować wszystkich miłośników zdrowego stylu życia, że 14 października będzie miało miejsce jedno z największych fitnessowych wydarzeń! Kraśnicki Festiwal Fitness odbędzie się już po raz trzeci w naszym mieście, a wstęp na imprezę ma każdy bez względu na wiek, płeć czy poziom wytrenowania. W tym dniu na uczestników będą czekać energiczne treningi, które poprowadzą instruktorki fitness z MOSiR Kraśnik oraz Sylwia Nogal, która rozbuja całą halę rytmami zumby!
Oczywiście to nie wszystko. Oprócz treningów uczestnicy będą mieli okazję do m. in - zrelaksowania się podczas masażu na stoisku Fizjorelax, zadbania o swoje ciało wraz ze Studio Figura Kraśnik oraz "wykręcenie" proteinowego shake z trenerami Xtreme Fitness Kraśnik.
Dodatkowo w trakcie trwania Festiwalu zapraszamy do posmakowania przepysznych, dietetycznych przekąsek przygotowanych przez Restaurację Fantazja.
Nasz Festiwal nie może się obejść również bez atrakcyjnych nagród! Jak co roku nagrodę główną, czyli rowerek spinningowy ufundował Wojciech Wilk Burmistrz Miasta Krasnik, a nagroda specjalna to orbitrek magnetyczny od firmy Nabor w Kraśniku i wiele wiele innych.
Nie może Cię zabraknąć! Rezerwuj ten dzień i do zobaczenia.

 

Dagmara Okulus