Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

"Kraśnicki Ninja" - Wyłonienie Najsprawniejszych Dzieci Miasta

02.04.2024 Print

Miasto Kraśnik przygotowuje się do niezwykłej sportowej rywalizacji, której celem jest wyłonienie najsprawniejszych dzieci naszego Miasta. Zawody "Kraśnicki Ninja" odbędą się 6 kwietnia br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 o godz. 10:00, a uczestników czeka emocjonujący tor przeszkód, który będą musieli pokonać w jak najkrótszym czasie.
Główną ideą zawodów jest promocja aktywnego stylu życia oraz sprawności fizycznej wśród najmłodszych mieszkańców Kraśnika. Tor przeszkód zaprojektowany jest tak, aby sprawdzać ogólną sprawność fizyczną, uwzględniając zarówno szybkość, siłę, koordynację ruchową, jak i zwinność.
Rywalizacja będzie podzielona na kategorie wiekowe (oddzielnie każdy rocznik uczniów szkół podstawowych), aby dać każdemu uczestnikowi równą szansę na wygraną. Po przejściu toru eliminacyjnego, do rywalizacji finałowej awansują najlepsi zawodnicy z każdej grupy wiekowej.
Jednak to nie wszystko! Wśród uczestników zawodów dla dzieci zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, takie jak głośniki i słuchawki bezprzewodowe oraz zestawy klocków Lego. Dodatkowo, każdy startujący otrzyma pamiątkowy medal, który będzie przypominał o udziale w tych wyjątkowych zawodach.
Zawody "Kraśnicki Ninja" to nie tylko okazja do rywalizacji, ale przede wszystkim do wspólnej zabawy i aktywności fizycznej. Zapraszamy wszystkie dzieci z miasta Kraśnik do wzięcia udziału w tych ekscytujących zawodach i sprawdzenia swojej sprawności w przyjaznej atmosferze sportowej rywalizacji!
Organizatorem wydarzenia jest Kraśnicka Akademia Taekwon-do.
Patronat honorowy objął Burmistrz Miasta Kraśnik Wojciech Wilk.

 

Dagmara Okulus