Kraśnicki katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Laureaci i finaliści z SP nr 2

11.06.2019 Print
Laureaci i finaliści z SP nr 2
9 uczniów SP nr 2 w Kraśniku otrzymało w tym roku szkolnym tytuł laureata lub finalisty konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Wśród wyróżniających się swoją wiedzą i pracą uczniów znaleźli się:
Zuzanna Ślusarz - laureatka konkursu z języka niemieckiego (nauczyciel przygotowujący Małgorzata Biskup), Paweł Mozgawa- Bucoń - laureat konkursu z języka hiszpańskiego (nauczyciel przygotowujący Monika Hatłas), Marcel Domański - finalista konkursu z biologii (nauczyciel przygotowujący Żaneta Matuszkiewicz), Mikołaj Owczarz- laureat konkursu z matematyki, Paweł Sulowski - finalista konkursu z matematyki, Jakub Jarosz - finalista konkursu z matematyki (nauczyciel przygotowujący Małgorzata Kołodziejczyk), Maciej Woźniak- finalista konkursu z matematyki, Nadia Wojtowicz- finalista konkursu z matematyki, Gabriela Iżycka - finalista konkursu z matematyki (nauczyciel przygotowujący: Edyta Bryndza). 
Uroczyste podsumowanie konkursów odbyło się w dniach 30-31 maja w auli KUL w Lublinie. Gratulujemy uzdolnionej młodzieży z "Dwójki".

 
Daniel Niedziałek