Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Młodzicy SKTS ""Dwójka" Kraśnik z medalami IMW i DMW

13.04.2022 Print

3 kwietnia w Lubartowie zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Województwa Młodzików. W turnieju singlowym brązowy medal wywalczyła Dominika Skibińska, a tuż za nią uplasowała się Daria Kowalska. Te wyniki dały dziewczętom prawo gry w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w dniach 27-29 maja w Dębicy. W rywalizacji gier podwójnych Dominika z Darią zdobyły tytuł wicemistrzyń województwa, a Grzegorz Kędzierski z Rafałem Kobą stanęli na trzecim stopniu podium. Obok zawodów indywidualnych i gier podwójnych odbył się także turniej par mieszanych, w którym Dominika Skibińska z Adamem Szczurowskim (Ogniwo Chełm) zajęli miejsce trzecie.

9 kwietnia również w Lubartowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Młodzików. Rozstawione z numerem trzecim reprezentantki SKTS (D. Skibińska, D. Kowalska, M. Giełbuda) po pokonaniu 3:2 wyżej notowanego lubartowskiego "Lewartu" znalazły się w finale imprezy. Rywalizacja o złoto z Ogniwem Chełm miała dramatyczny przebieg. Losy meczu rozstrzygnęły się dopiero w ostatnim pojedynku, w którym Dominika Skibińska, niestety uległa Lenie Romanowskiej 2:3, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla chełmianek.