Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Niedzielne popołudnie z łukami w rękach

25.07.2022 Print
Niedzielne popołudnie z łukami w rękach

Prawie 60 osób wzięło udział w zawodach, a w sumie ponad 80 przewinęło się wczoraj przez łuczniczą strzelnicę przygotowaną na terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc” na Osiedlu Piaski. Kolejna edycja imprezy pod hasłem „Śladem Robin Hooda" za nami.
 

Tradycyjnie już rywalizację poprzedziło szkolenie pod czujnym okiem doświadczonych łuczników Andrzej Trynkiewicz z Tatrzańskiego Klubu Łuczniczego „Jarowici” i Dariusz Wojniak z Lubelski Klub Łuczniczy, a imprezę poprowadził Paweł Bieleń z ODK SM Pomoc.
 

Swoich sił z łukami w rękach mogli spróbować zarówno dzieci i młodzież, jak i dorośli. W zawodach najlepsi okazali się: Natan Biegaj (kat. 6-8 lat), Bartosz Bartoszek (kat 9-12 lat), Bartosz Brzuszek (kat. 13-15 lat) i Damian Ryniewski (16 lat i więcej lat).
 

Sportowo-rekreacyjną imprezę zorganizowały SM Pomoc, prowadzony przez nią Osiedlowy Dom Kultury i Miasto Kraśnik we współpracy z Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku oraz Kraśnickim Stowarzyszeniem Sportowym Bebek Jedynka. Wydarzenie wsparły też firm Ekoland  i Annex.
 

Zadanie było współfinansowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik.

 

#przyjaznyKraśnik #Kraśniknasportowo

foto Paweł Bieleń


Paweł Bieleń