Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Nowy program społeczny Kraśnicka Karta Mieszkańca

08.12.2023 Print
Zdjęcie - Nowy program społeczny Kraśnicka Karta Mieszkańca
Właśnie startuje Program Kraśnicka Karta Mieszkańca, który uprawnia do korzystania ze zniżek i uprawnień oferowanych przez Miasto Kraśnik i Partnerów Programu. Kartę otrzymać może każdy mieszkaniec, który rozlicza w mieście podatek dochodowy. Dzięki niej wygodniej i taniej będzie można korzystać z miejskich obiektów kulturalnych, sportowych, rekreacyjnych, handlowych i usługowych.

Wnioski o wydanie karty można złożyć:
- elektronicznie poprzez stronę www.karta.krasnik.eu,
- papierowo (wnioski do pobrania i wydrukowania na stronie www.karta.krasnik.eu oraz w Urzędzie Miasta).
Zapraszamy też firmy, niezależnie od sektora i wielkości, do współrealizowania Programu Kraśnicka Karta Mieszkańca. Przedsiębiorcy uczestniczący w Programie zyskują niepowtarzalną okazję do promocji swojej działalności: - Zachęcam do partnerstwa Kraśnickiej Karty Mieszkańca i rozwijania swojego biznesu. W tym celu wystarczy na stronie www.karta.krasnik.eu wypełnić i przesłać wniosek o przystąpienie do partnerstwa oraz zaproponować w nim swoją ofertę dla beneficjentów Programu – mówi burmistrz Wojciech Wilk. - Jesteśmy na etapie uruchamiania Programu i z czasem zniżkowa oferta dla mieszkańców będzie rosnąć. Po złożeniu wniosku przez mieszkańca karta zostanie wydana w ciągu 30 dni.

Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na stronie karta.krasnik.eu. Pomocą służą także pracownicy Urzędu Miasta Kraśnik, pok. 303 lub pod numerem telefonu 81 825 15 39.
 

Daniel Niedziałek