Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Nowy zarząd "Tęczy" wybrany

18.05.2023 Print
Nowy zarząd "Tęczy" wybrany

Wczoraj w Oddziale Centrum Kultury i Promocji odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Ludowego Klubu Sportowego „Tęcza”. Podczas spotkania zarząd klubu przedstawił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za pracę w latach 2019-2023, które uzyskało absolutorium wśród członków klubu oraz delegatów.


Odbyły się także wybory do zarządu klubu oraz komisji rewizyjnej. Większością głosów prezesem klubu na następną kadencję został wybrany ponownie Maciej Suszek (na zdjęciu). Do zarządu weszli również: wiceprezes Konrad Rymarczyk, wiceprezes Karol Grządka, skarbnik Adrian Jakubczyk, członek zarządu Piotr Welman.

- Prezes Maciej Suszek i jego współpracownicy postawili przede wszystkim na szkolenie dzieci i młodzieży, tworzenie wspólnoty składającej się z zawodników, rodziców, kibiców i sponsorów – mówi burmistrz Wojciech Wilk. - Hasło „promocja aktywnego zdrowego stylu życia” nie jest w przypadku Tęczy zwykłym sloganem, ale prawdziwym, konsekwentnie realizowanym celem. Nic dziwnego, że młodzi kraśniczanie garną się do klubu, znajdując w nim nie tylko okazję do grania w piłkę i przeżywania sportowych emocji na boisku, ale także rówieśniczej integracji i zabawy. Gratuluję nowemu zarządowi i życzę kolejnych sukcesów. Miasto Kraśnik będzie wspierać klub w realizacji jego programu.


Daniel Niedziałek