Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Porozmawiajmy o przyszłości naszego miasta

18.08.2020 Print
Porozmawiajmy o przyszłości naszego miasta

Rozmawiamy z mieszkańcami o Programie Rozwoju Lokalnego. Niedzielny piknik historyczny w 100. rocznicę Bitwy Warszawskiej i powstania 24 Pułku Ułanów był także okazją do spotkania z mieszkańcami i porozmawiania o przyszłości miasta w perspektywie najbliższych lat.

Kraśnik stara się, razem z 54 innymi polskimi miastami, o środki z Funduszy Norweskich w ramach Programu „Rozwój lokalny”. Jest spora szansa na zdobycie od 3 do nawet 10 mln euro na rozwój Kraśnika. Bardzo ważne jest, żeby to był nasz wspólny pomysł na miasto. Nie tylko władz, ale przede wszystkim mieszkańców, których reprezentujemy.
Od wielu miesięcy prowadzimy rozmowy i ankietujemy różne środowiska miejskie, ale zachęcamy cały czas do zgłaszania swoich pomysłów. Będzie to można zrobić w specjalnym formularzu, który udostępnimy 20 sierpnia na stronie miasta.
Formularz z konkretnym pomysłem będzie mogła zgłosić jedna osoba, grupa osób, instytucje publiczne, organizacje, firmy, a więc tak naprawdę wszyscy, którym zależy na rozwoju Kraśnika.

Wkrótce więcej informacji.


Kinga Stec