Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Kraśniku

18.05.2024 Print
Zdjęcie - Powiatowe Obchody Dnia Strażaka w Kraśniku

Wczoraj w kraśnickiej Komendzie Państwowej Straży Pożarnej odbyły się uroczystości związane z Powiatowymi Obchodami Dnia Strażaka. W wydarzeniu uczestniczyli strażacy PSP oraz przedstawiciele lokalnych OSP. Z tej okazji do Kraśnika przyjechał także lubelski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie st. bryg. Zenon Pisiewicz.


Burmistrz Kraśnika Krzysztof Staruch w imieniu mieszkańców podziękował druhom i druhnom za wzorową służbę, za ich codzienną pracę będącą świadectwem ofiarności i poświęcenia: - Wszystkim strażakom z naszego miasta i Powiatu Kraśnickiego życzę bezpiecznych powrotów z interwencji oraz spełnienia wszystkich planów i zamierzeń.

W obchodach, na zaproszenie komendanta powiatowego PSP bryg. mgr inż. Tomasza Michalczyka, uczestniczyli także przedstawiciele administracji rządowej z wicewojewodą Andrzejem Majem, a także przedstawiciele innych samorządów, między innymi starosta kraśnicki Zbigniew Dżugaj, wicestarosta Paweł Kudrel i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Michał Stawiarski.   

Daniel Niedziałek