Kraśnicki katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Powitanie lata z Bike Team Kraśnik

29.06.2020 Print
Powitanie lata z Bike Team Kraśnik

Bike Team Kraśnik zaprasza na Rodzinny Rajd Rowerowy "Przywitanie lata", który odbędzie się w niedzielę 5 lipca. Zapisy trwają do 2 lipca. Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie, a honorowy patronat objął Marszałek Województwa Lubelskiego. Impreza odbędzie się przy współpracy MOSiR i Miasta Kraśnik.

W rajdzie mogą uczestniczyć mieszkańcy Kraśnika i okolic, bez ograniczeń wiekowych (dzieci pod opieką dorosłych). Limit uczestników to 150 osób. Rajd odbędzie się ulicami Kraśnika lub ścieżkami rowerowymi.

TRASA (ok. 18 km): plac za Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, przejazd: Al. Niepodległości, ul. Kwiatkowskiego, ul. Gmeinera, ul. Graniczna, ul. Urzędowska, Zalew Kraśnicki, ul. Urzędowska, ul. Przechodnia, Park św. Jana Pawła II, ul. Jagiellońska i ponownie Zalew. Na zakończenie wśród uczestników rozlosowane zostaną gadżety rowerowe i czeka na nich poczęstunek.

Zgłoszenia przyjmowane są na maila: biuro@mosir-krasnik.pl (należy podać imię i nazwisko uczestnika oraz rok urodzenia) lub telefonicznie (pon. – pt. godz. 8:00 – 16:00) pod numerem tel. 81 825 15 78. Zapisy trwają do 2 lipca do godz. 16:00. Kontakt i dodatkowe informacje: Krzysztof Almert, tel. 661 825 400.
Więcej informacji na plakacie (kliknij na grafikę). Uczestnicy powinni zapoznać się z Regulaminem Rajdu (w załączeniu pod tekstem). 

Daniel Niedziałek