Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Stypendia sportowe burmistrza wręczone

09.06.2022 Print
Stypendia sportowe burmistrza wręczone

8 czerwca burmistrz Wojciech Wilk oraz kraśniccy radni wręczyli stypendia sportowe dla zawodników trenujących w kraśnickich klubach oraz nagrody dla trenerów.

Za osiągnięcia sportowe w 2021 roku stypendia sportowe otrzymali:

Szkolny Klub Biegowy:
I stopień:
Kamil Jastrzębski
III stopień:
Michał Biały
UKS Biało-Czarni Kraśnik:
III stopień:
Jakub Biskup
Marcel Janiec
Jakub Jurak
Mikołaj Koper
Marcel Kozłowski
KMKS:
II stopień:
Martyna Balawender   
Barbara Grabka               
Martyna Jastrzębska    
Magdalena Kulina          
Oliwia   Kamola
Zuzanna Kurlej
Karolina Kopiwoda        
Maja Mochol    
Julia Oszust       
III stopień:
Zuzanna Bucior
Julia Brzustowska           
Alicja Klonowska            
Julia Kołbuk      
Julia Knap          
Łucja Kuchno    
Aleksandra Markowska              
Zuzanna Pojent              
Antonina  Pyc   
Maria Rudna     
Kornelia Staniec              
Hanna   Siewielec           
Oliwia   Smok   
Wanesa Szymanek        
Zuzanna Sokal  
Martyna Wilk   
Kaja Walczyk    
Oliwia   Woźna 
UKS „Fala” Kraśnik
I stopień:
Rafał Wójcik
II stopień:
Paweł Bucoń
Dawid Dzięgielewski
Milena Sosnówka
Amelia Wysocka
III stopień:
Piotr Borsuk
Maja Kinga Ryfka
Oliwia Sosnówka
Anna Wilk
MKS:
III Stopień:
Szymon Blat
Karol Chorbot
Michał  Szymula
Adam Skica
Mateusz Zając
Kraśnicka Akademia Taekwon-do
I stopień:
Jakub Kalinowski
III stopień:
Kacper Olszówka
Igor Sochal
Oliwier Wojtaszek
LUKS Suples Kraśnik
III Stopień:
Agnieszka Bryczek
Julia Czerwińska
Anna Flis
Natalia  Łukasik
Julia Aniela Partyka
Marcel Zając
II stopień:
Jakub Dwornikiewicz
Bartłomiej Flis
Eryk Michalak
Daniel   Pietroń
Roni Wójcik
Sebastian Zarzycki
Nagrody dla trenerów:
I stopnia:
Hubert Duklanowski (Szkolny Klub Biegowy)
Grzegorz Mazurek (UKP „Fala” Kraśnik)
Marcin Olszówka (Kraśnicka Akademia Taekwon-do)
II stopnia:
Damian Jakóbczyk, Yaroslav Kozak (LUKS Suples Kraśnik)
Agata Kurlej (KMKS)
Iwona Mazurek (UKP „Fala” Kraśnik)
III stopnia:
Piotr Kozłowski (UKS Biało-Czarni Kraśnik)
Leszek Pomykalski (KMKS)
Michał Wojcieszkiewicz (MKS)
...

Daniel Niedziałek