Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Sukcesy na Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Województwa Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym

20.05.2021 Print
Zdjęcie - Sukcesy na Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw...

W sobotę 15 maja w Woli Skromowskiej zostały rozegrane Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Województwa Żaków i Skrzatów w tenisie stołowym.

Drużyna żaczek w składzie: Magdalena Giełbuda, Marlena Janiec i Zuzanna Wróbel wywalczyła trzecie miejsce. W turnieju indywidualnym medal srebrny zdobyła Zuzanna Wróbel, która dołożyła również „brąz” grając u boku Magdy Giełbudy w grze podwójnej. Niezwykle cieszy forma i postawa Zuzi, która po niezbyt udanym występie w Grand Prix Polski w Krakowie (41 miejsce na 64 startujące), zdobywając tytuł wicemistrzyni województwa zakwalifikowała się do Mistrzostw Polski. Ta najważniejsza w sezonie impreza zostanie rozegrana w Ostródzie w dniach 29-30 maja.

Wszystkie medalistki są uczestniczkami Programu „Pingpongowe Marzenia” realizowanego we współpracy z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego, a udział w zawodach był możliwy dzięki finansowemu wsparciu Miasta Kraśnik.