Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Szkolenie „Preferencyjne pożyczki unijne dla lubelskich firm w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027”

23.01.2024 Print
LAWP oraz Bank Gospodarstwa Krajowego zapraszają lubelskich przedsiębiorców do udziału w szkoleniu stacjonarnym dotyczącym możliwości uzyskania preferencyjnych pożyczek unijnych na rozwój firm oraz OZE. Spotkanie odbędzie się 30 stycznia.
 
Nowa perspektywa unijna to nowe możliwości! Ruszyły pożyczki unijne dla lubelskich firm  z programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego! Zapraszamy na bezpłatne spotkanie z podmiotami udzielającymi pożyczek unijnych w województwie lubelskim. Przyjdź i zdobądź cenne informacje.
 
Dlaczego warto wziąć udział?
 
  1. Finansowanie pomysłów biznesowych: Interesuje Cię zakup nowych maszyn, rozwój działalności, czy może inwestycje w odnawialne źródła energii? Otrzymasz informacje na temat niskooprocentowanych unijnych pożyczek (z możliwością częściowego umorzenia!), które mogą wspomóc realizację Twoich biznesowych planów.
  2. Pożyczki z dotacją: Ciekawi Cię, czy istnieje możliwość połączenia pożyczki z dotacją? Przyjdź i odkryj, jak to może wpłynąć na rozwój Twojego przedsiębiorstwa.
  3. Indywidualne konsultacje: Po części prezentacyjnej, czeka Cię unikalna okazja do bezpośrednich rozmów z wszystkimi podmiotami udzielającymi pożyczek z naszego regionu.
 
Kiedy i Gdzie?
 
Data: 30 stycznia 2024 r. (wtorek)
Godziny: 10.00 – 14.00
Miejsce: Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie, ul. Wojciechowska 9a w Lublinie, sala konferencyjna, poziom 1.
 
Kto Powinien Wziąć Udział?
 
Zaproszenie skierowane jest do przedsiębiorstw, które poszukują wsparcia finansowego w ramach preferencyjnych pożyczek unijnych.
 
Rejestracja:
 
Wypełnij FORMULARZ REJESTRACYJNY do 25 stycznia (czwartek) do godz. 24.00 lub do wyczerpania miejsc. Jeśli masz pytania, zadaj je w formularzu zgłoszeniowym.
Dołącz do nas i zdobądź cenne informacje dotyczące preferencyjnych pożyczek unijnych dla rozwoju Twojej firmy!
Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc ograniczona (120 uczestników), decyduje kolejność zgłoszeń.
 
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z pracownikami LAWP, tel. 81 462 38 44 adres e-mail: info.lawp@lawp.lubelskie.pl   

Michał Bartoś

Pliki do pobrania