Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Trwa czerwcowa rywalizacja "Kraśnik w formie"

30.05.2023 Print

Kraśnik może zostać „Rowerową stolicą Polski”. Wszystko zależy od mieszkańców, którzy wsiądą na rowery i będą kręcić kilometry dla miasta używając aplikacji „Aktywne Miasta”.

Zwycięskie miasto w klasyfikacji ogólnej, otrzyma przechodni „Puchar Rowerowej
Stolicy Polski”.
 
W tym miesiącu w aplikacji Aktywne Miasta nie będzie rywalizacji „Kraśnik w formie – rower” – rywalizacja na rowerze będzie odbywała się pod nazwą „Rowerowa Stolica Polski”.
 
Instrukcja w jaki sposób dołączyć do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
1.      Znajdź i pobierz aplikację Aktywne Miasta z Google Play lub zeskanuj kod QR z ulotki.
2.      Z menu (na dole ekranu) wybierz „Rywalizacje” a następnie w zakładce „Publiczne” Rowerowa Stolica Polski 2023 dla gmin (rywalizacja dla miast jest zarezerwowana dla miejscowości powyżej 50 000 mieszkańców) .
3.      Z listy rozwijanej wybierz Kraśnik.
4.      W kolejnym kroku wybierz grupę z którą się identyfikujesz i dołącz do niej. Możesz również zaproponować swoją grupę i razem z przyjaciółmi wziąć udział w rywalizacji.
5.      GRATULACJE! Zapisałeś się do rywalizacji!
6.      Kręć na rowerze jak najwięcej kilometrów przez cały czerwiec, abyśmy byli jak najwyżej w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
Kilometry dla Kraśnika można kręcić w dowolnym zakątku świata. Wybór nie jest uzależniony od miejsca, w którym dokonywane są przejazdy. Aplikacja działa na terenie całego świata, dlatego uczestnik przebywający poza granicami kraju również może przystąpić do projektu wybierając Kraśnik, jako organizatora lokalnego.
 
Tak jak w maju, trwa też wyzwanie związane z chodzeniem i bieganiem.
Instrukcja w jaki sposób dołączyć do rywalizacji Kraśnik w Formie – chodzenie, bieganie
1.      Znajdź i pobierz aplikację Aktywne Miasta z Google Play lub zeskanuj kod QR z ulotki.
2.      Z menu (na dole ekranu) wybierz „Rywalizacje” a następnie w zakładce „Publiczne” Kraśnik w Formie – chodzenie, bieganie – czerwiec.
3.      W kolejnym kroku wybierz grupę z którą się identyfikujesz i dołącz do niej. Możesz również zaproponować swoją grupę i razem z przyjaciółmi wziąć udział w rywalizacji.
4.      GRATULACJE! Zapisałeś się do rywalizacji!
Pamiętajcie:
1.      Wśród uczestników rozlosujemy bony na sprzęt sportowy o wartości: 1000, 500 i 300 zł.
2.      Dla 10 najlepszych wyników (najwięcej kilometrów) nagrody specjalne.
3.      Dla wszystkich, którzy przejadą na rowerze powyżej 300 km lub przejdą-przebiegną powyżej 100 km - limitowana koszulka techniczna.

E.Ł.