Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

W autobusach też można rozmawiać o przyszłości miasta

20.08.2020 Print
W czwartek, 20 sierpnia, w autobusach komunikacji miejskiej odbyły się spotkania z mieszkańcami związane z pracami nad projektem „Kraśnik - przyjazne miasto” w ramach Programu „Rozwój Lokalny”. Rozmawialiśmy o przyszłości naszego miasta i pomysłach na jego rozwój.

Kraśnik stara się, razem z 54 innymi polskimi miastami, o środki z Funduszy Norweskich w ramach Programu „Rozwój lokalny”. Mamy szansę na zdobycie od 3 do nawet 10 mln euro na rozwój naszego miasta. Bardzo ważne jest, żeby to był nasz wspólny pomysł na miasto. Nie tylko władz, ale przede wszystkim mieszkańców, których reprezentujemy.

Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do zaangażowania się w ten projekt. 
Jak to zrobić Więcej informacji tutaj .