Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Walentynki w Kraśniku

09.02.2024 Print

Walentynki lada dzień, więc jeśli nie macie planów... to my je mamy dla Was! Miłośników wspólnych filmowych seansów zaprasza Kino Metalowiec Kraśnik. Propozycje to: "Piękna katastrofa" oraz "Jak ukradłem 100 milionów". To jednak nie tylko zwykły seans - tego dnia będziecie mieć możliwość wygrania dwóch dwuosobowych wejściówek do kina oraz dwóch dwuosobowych kolacji w Restauracji Kinowej. Szczegółów wypatrujcie od poniedziałku na profilu Centrum kultury i Promocji w Kraśniku.
Kolejny pomysł to czas spędzony wspólnie w aktywny lub relaksujący sposób na Pływalni MOSiR Kraśnik. 14 lutego sauna sucha i mokra będą dostępne w cenie biletu, nie zabraknie nastrojowej muzyki i romantycznej aranżacji oraz słodkiego poczęstunku. MOSiR Kraśnik przygotował także nagrody w postaci 60-minutowych wejściówek dla dwóch osób, które tego dnia kupią bilet na pływalnię.
Mamy też coś dla miłośników rękodzieła - są to warsztaty walentynkowe organizowane przez Kościuszki 26. Wystarczy zapisać się pod numerem telefonu: 81 458 77 99. Pod okiem Gosi z Lenjoy uczestnicy wykonają wyjątkowe, serduszkowe breloki.
Zapraszamy także na walentynkowy koncert SZULC - akustyczne dźwięki gitar połączone z aksamitnym głosem artysty przeniosą nas w najbardziej romantyczne zakamarki naszych dusz. Dodatkowo podczas koncertu będzie można wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami będą trzy vouchery na kwotę 100 zł podarowane przez Restaurację Si Włoska oraz dwie dwuosobowe wejściówki na wybrany seans do Kino
Najserdeczniej zapraszamy do udziału w miejskich wydarzeniach przygotowanych z okazji święta zakochanych w imieniu Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka.
PS. Oczywiście przygotowane przez nas propozycje są kierowane nie tylko do par. Single też spędzają ten dzień w wyjątkowy sposób.
Do zobaczenia.Dagmara Okulus