Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Wygrywany mecz koszykówki z CSM KUŹNIA Stalowa Wola

11.03.2019 Print
Zdjęcie - Wygrywany mecz koszykówki z CSM KUŹNIA Stalowa Wol...
W dniu 09.03.2019 nasi chłopcy z UKS Biało-Czarni Kraśnik rozegrali ostatni mecz w tym sezonie w kategorii Młodzik z drużyną  CSM KUŹNIA Koszykówki Stalowa Wola.  Pierwszą kwartę przegrywamy   14 – 18. Kolejna kwarta to lepsza gra w obronie i lepsza skuteczność - wygrywamy

15 – 10. Po pierwszej połowie prowadzimy 29 – 28.Trzecią kwartę wygrywamy 15 – 14, czwarta kwarta zakończyła się 16 – 15 dla nas. Ostateczne wygrywamy całe spotkanie 60 - 57. Chłopcy zasługują na pochwałę walczyli o każdą piłkę, dobra gra w obronie i dobra skuteczność w ataku spowodowało że pokonujemy Kuźnię Koszykówki ze Stalowej Woli.

Skład drużyny: Maciej Bieniek , Wojciech Szot 9 pkt., Jakub Wierzchowiak 3 pkt, Mateusz Wróbel 1 pkt., Jakub Biskup 16 pkt. ,Łukasz Wiciński 4 pkt., Szymon Wnuk 10 pkt., Karol Kowalski 2 pkt., Jakub Jabłoński 4 pkt., Kamil Góras 10 pkt., Mateusz Placha 1 pkt., Sebastian Cielica, trener Paweł Biskup.