Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapraszamy do klasy siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 6

09.04.2021 Print
Zapraszamy do klasy siatkarskiej w Szkole Podstawowej nr 6

Prowadząc miejskie szkoły dbamy o wszechstronny rozwój uczniów. Dajemy im także możliwość rozwijania sportowych pasji. W przyszłym roku szkolnym planowane jest utworzenie w Szkole Podstawowej nr 6 IV klasy sportowej o profilu piłka siatkowa.
 

- Nabór do klasy już się rozpoczął. Zaproszenie dotyczy dziewcząt i chłopców z roczników 2011-2012, uczniów obecnych III klas szkół podstawowych. Uczniowie klasy siatkarskiej będą mieli 10 godzin wychowania fizycznego tygodniowo, po 2 lekcje dziennie – zapowiada burmistrz Wojciech Wilk.
 

Zgodnie z profilem będą to zajęcia dotyczące siatkówki, ale nie zabraknie także innych gier, zabaw i ćwiczeń przewidzianych podstawą programową. Zajęcia prowadzić będzie wykwalifikowana kadra trenerska. Uczniowie będą mieli możliwość udziału w wielu turniejach na różnych szczeblach oraz w projekcie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
 

Po bliższe informacje w tym temacie odsyłam do Szkoły Podstawowej nr 6 (tel. 81-826-16-47, e-mail: sp6krasnik@onet.pl) lub bezpośrednio do nauczyciela i trenera Michała Wojcieszkiewicza tel. 668-343-670.

 

#Kraśniktrenujemy #Kraśnikedukujemy #przyjaznyKraśnik


PB