Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 - Dzień Otwarty

11.03.2019 Print
Zdjęcie - Zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 1 - Dzień Otwa...

„Zdrowo, kolorowo, witaminowo” pod takim hasłem przebiegał Dzień Otwarty w ZPO nr1w Kraśniku. W czwartek 28. 02.2019 roku wszyscy odwiedzający nas rodzice i dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie  pierwszej zapoznali się  z ofertą edukacyjną placówki.

 

Organizatorzy zaprezentowali  swoim gościom, jak szkoła wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można kreatywnie spędzić tu swój czas. Dzieci mogły  przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.

 

Dużym atutem naszej szkoły jest niewątpliwie indywidualne podejście do każdego ucznia, mało liczne klasy oraz bogata  oferta zajęć pozalekcyjnych.

 

 Nasi uczniowie swoje talenty i pasje już od najmłodszych lat rozwijają uczęszczając do przedszkola oraz  naszej szkoły. Czego przykładem  była  część artystyczna  dotycząca zdrowego stylu życia przygotowana przez uczniów klas zerowych, 1b i 3a pod kierunkiem swoich wychowawców. Uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców oraz gromkie brawa świadczyły o tym, że występ wszystkim bardzo się podobał.

 

Podczas  naszego spotkania odbyło się  podsumowanie miejskiego  konkursu plastycznego „Zdrowo, kolorowo i witaminowo” pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali swoich sił w konkursie. Jury nagrodziło i wyróżniło najciekawsze prace. Krzysztof Babisz, kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Spraw Społecznych razem z dyrektor Krystyną Krotkiewicz  wręczyli laureatom nagrody   i wyróżnienia. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

 

W naszej placówce rodzice  bardzo chętnie angażują się w różnego rodzaju akcje i uroczystości, dając przykład dzieciom, że warto swój wolny czas poświęcać na życiowe pasje i pomoc innym. Tak było również tym razem. Przygotowali pyszną,  zdrową żywność, którą na zakończenie naszego spotkania mogli degustować wszyscy goście.

 

Ostatnim punktem programu była możliwość zwiedzania szkoły, z której oczywiście skorzystali rodzice i dzieci. Mamy nadzieję, że we wrześniu 2019 r. spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału do zdobywania wiedzy i rozwijania swoich talentów.

Admin