Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapraszamy na jesienną odsłonę 53. Bardograjki 16 października o godz. 18:00

11.10.2022 Print

Gdy na dworze ziąb, wiatr i deszcz, my zapraszamy do cieplutkiej, klimatycznej, rozświetlonej migającymi płomykami świec Galerii Trójka. W niedzielny wieczór 16 października podczas 53. Bardograjki rozgrzeje nas sama „cesarzowa nastrojów” – Jola Sip. Jej wysokość zapewne znana jest większości kraśniczan, ponieważ od ponad dwóch dekad współtworzy Lubelską Federację Bardów, z którą pisze, komponuje, koncertuje po całym świecie i nagrywa płyty. Jola ma charyzmę i jeden

z najpiękniejszych altów w kraju, a w CV może ponadto wpisać rozliczne zwycięstwa w konkursach piosenki literackiej, udział w opolskim festiwalu, własny zespół o bezpretensjonalnej nazwie SIP, wydawnictwa solowe i współpracę z laureatem Nagrody Grammy 2014 Włodkiem Pawlikiem.

Cesarzowej akompaniował będzie lublinianin Michał Lewartowicz – znakomity gitarzysta, kontrabasista, jazzman, lider kwartetu firmowanego własnym nazwiskiem, autor tekstów i kompozytor, o którym z pewnością jeszcze nie raz usłyszymy.

Z Bardograjką jesień niestraszna, szczególnie gdy na scenie i wśród publiczności sami swoi – zatem najgoręcej zapraszamy do CKiP 16 października o 18.00. Wstęp tradycyjnie wolny! 
Dagmara Okulus