Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapraszamy na warsztaty łucznicze "Śladami Robin Hooda"

07.07.2021 Print

Już za nieco ponad tydzień, w sobotę 17 lipca, czeka nas ciekawe sportowo-rekreacyjne wydarzenie – warsztaty i mini turniej łuczniczy pod hasłem "Śladem Robin Hooda".
 

Swoją wiedzą podczas warsztatów dzielić się będą, a następnie przeprowadzą zawody, doświadczeni i utytułowani łucznicy Dariusz Wojniak (Lubelska Grupa Łucznicza) i kraśniczanin Andrzej Trynkiewicz (Tatrzański Klub Łuczniczy „Jarowici”).

Impreza odbędzie się na Osiedlu Piaski, na zielonym terenie Spółdzielni Mieszkaniowej „Pomoc” za blokiem Rumiankowa 6 b. Start 17 lipca o godzinie 15:00. Udział bezpłatny.
 

Jest to zadanie współfinansowane ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii Miasta Kraśnik.

Organizatorami wydarzenia są ODK SM Pomoc, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Pomoc" i Miasto Kraśnik, a wspierają je Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, Miejska Biblioteka Publiczna w Kraśniku, MOSiR Kraśnik oraz KSS Bebek Jedynka.

Warto wpisać sobie tę imprezę do kalendarza. Zapraszamy  wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i łuczniczego doświadczenia. 

KS