Zdjęcie - Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia kobiet - warsztaty "Kobiece harmonie"

26.02.2024 Print

W imieniu Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka oraz Stowarzyszenia "Aktywni i Zdrowi" zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach „Kobiece Harmonie”, które odbędą się 10 marca o godzinie 10:00 w sali konferencyjnej Oddziału Centrum Kultury i Promocji Kościuszki 26.

Stowarzyszenie debiutuje kobiecym eventem z wysokiego poziomu. Prelegentkami będą bowiem kobiety, które posiadają duża wiedzę z zakresu rozwijania kompetencji, zdrowia, psychologii i życia codziennego kobiet. Podczas wydarzenia wiedzą tą podzielą się:

🔸Małgorzata Lenartowicz – dietetyk kliniczny, psychodietetyk, która opowie o znaczeniu kwasów Omega-3 w terapii dermatoz.

🔸„Kochaj. Pracuj. Dbaj o siebie” - pozytywny wykład o szczęściu, rozwoju, efektywności osobistej, prowadzony będzie przez Alinę Adamowicz – terapeutkę, business coacha, autorkę poradników dla kobiet.

🔸Kolejnym puntem programu będzie prelekcja Marty Banaszek – projektantki mody, kobiety łączącej karierę w biznesie, kreowanie mody i działalność społeczną.

🔸Po tak dużej dawce wiedzy przyjdzie czas na ukojenie duszy. Iwo Orłowski wystąpi dla Pań z repertuarem przygotowanym specjalnie z okazji Dnia Kobiet.

Organizatorzy przygotowali dla uczestniczek kilka niespodzianek, pyszny poczęstunek oraz stoiska promocyjne lokalnych firm.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy pod nr telefonu: 81 458 77 99.

 
Dagmara Okulus