Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zapraszamy na zajęcia online

23.11.2020 Print

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zajęciach online organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku. W ofercie zajęcia sportowe oraz artystyczne, dedykowane zarówno dla młodszych jak i starszych mieszkańców naszego miasta.

Poniżej znajduje się szczegółowa rozpiska zajęć:

  • 24 listopada (wtorek) - godz. 18:00: TBC - zajęcia fitness, prowadzenie: inst. Natalia Kołodziej

Total Body Condicione (TBC) – zapraszamy wszystkich na trening całego ciała mający na celu poprawienie i wzmocnienie kondycji oraz siły. Trening odchudzający i spalający tkankę tłuszczową. Podczas zajęć będą wykorzystywane maty i hantle/dwie butelki z wodą.

  • 25 listopada (środa) – godz. 18:00: „ Starodzieje” – Teatr NOTOCO Senior, reżyseria i opiekun: inst. Monika Nitkiewicz – Mitrut

Spektakl „Starodzieje” to satyra. Zapraszamy na szczery, odważny, dosadny komentarz do śmieszno – strasznej aktualnej rzeczywistości. 

  • 26 listopada (czwartek) – godz. 18:00: Fitness dla Seniora – zajęcia ruchowe, prowadzenie: inst. Kamila Gołofit

Wszystkich seniorów zapraszamy na trening zawierający rozgrzewkę, gimnastykę oraz trening funkcjonalny poprawiający ruchowość w stawach oraz zwiększający sprawność fizyczną. Pomaga przeciwdziałać stanom depresyjnym. Na zajęciach wykorzystywane będą: mata, ręcznik, woda i taśma thera-band.

  • 27 listopada (piątek) – godz. 18:00: Retro bombka – zapraszamy do wspólnego wykonania papierowych bombek metodą decoupage, 

zajęcia plastyczne dedykowane są wszystkim zainteresowanym, prowadzenie: inst. Elżbieta Serwinek

Potrzebne materiały:

- karton,

- nożyczki,

- masa porcelanowa,

- pasta kreatywna,

- farby akrylowe,

- farby dekoracyjne perłowe,

- świąteczne stare widokówki, świąteczny papier ozdobny, inne wydrukowane elementy,

- klej wikol,

- klej termiczny,

- ozdobna wstążka.