Katalog firm i instytucjiKraśnicki katalog firm i instytucji

Zawodnik kraśnickiej Stali zagra w II Pucharze Marszałka FIFA 21

04.12.2020 Print

W ubiegłym roku kraśniczanin Jakub Zieliński zaprezentował się bardzo dobrze i zajął w e-sportowym turnieju 2. miejsce. Jak pójdzie w tym roku kolejnemu reprezentantowi Stali Kraśnik – Julianowi Tadrowskiemu? Już we wtorek 8 grudnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie odbędzie się  II Puchar Marszałka FIFA 21. Lubelskie 2020.

Zaproszenie do udziału w tych zawodach dostało 8 klubów piłkarskich z Lubelszczyzny, na co dzień grających w tradycyjnych piłkarskich rozgrywkach. Obok zawodnika kraśnickiej Stali do rywalizacji staną: Arkadiusz Bednarczyk z Motoru Lublin, Dawid Salewski z Chełmianki Chełm, Przemysław Banaszek z Górnika Łęczna, Tomasz Zając z Wisły Puławy, Arkadiusz Karolczuk z Orląt Radzyń Podlaski i Dawid Kuliga Avii Świdnik.
Dzisiaj odbyło się losowanie turniejowych grup. Zawodnik Stali zagra drużyną Hiszpanii, a w pierwszej fazie zawodów zmierzy się z Holandią (Avia Świdnik), Polską (Chełmianka) i Portugalią (Wisła Puławy).

Rozgrywki będzie można śledzić w internecie. Turniej będzie transmitowany na żywo na facebookowych profilach LCKLubelskie, AZS Lublin i Lubelskie. Początek transmisji od 13:30. Rozgrywki grupy II będą transmitowane na profilu AZS Lublin.

 
PB